KoreanTurk

KoreanTurk dinle
Benzer radyolar
Radyo Voyage
Istanbul FM
Radyo Alaturka
Radyo Banko
Pal FM
Ask FM
Park FM
Joy FM
Pal Station

KoreanTurk

KoreanTurk, İstanbul'daki Koreli müzik türünün radyo istasyonudur. Çeşitli müzik ve videoları türkiye'de yayınlıyor. Ayrıca türkiye'de her yerde yayın programı olan bir tv istasyonu bulunmaktadır.

Programı

KoreanTurk çeşitli Korece müzik ve video programı yayınlıyordu. Romantik ve komedi müzikleri gibi radyolarında da popüler. KoreanTurk radyo Koren müzik istasyonudur ve bu yüzden Koreli ünlü şarkıyı ve yerel şarkıya öncelik verdiler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: İstanbul, türkiye. Web sitesi  http://www.koreanturk.com ve Android ve iOS'ta KoreceTürk dinlemek sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

KoreanTürk'ün sosyal ağı

KoreanTurk Twitter, Facebook, Instagram.Their Facebook sayfasında 84k favori ve 82k takipçisi, Twitter'da 17.4k takipçisi ve YouTube'da 1.9k abone var. Bu, FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve yayınladığı çeşitli program ve müzikleri yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

KoreanTurk FM, müziklerini yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

KoreanTurk Web Sitesi

KoreanTurk'un kendi web sitesi var. Bu web sitesinin ana sayfası siyahtır ve bu sayfada basit bir tasarım arka planı bulunmaktadır. Üstte, bir arama seçeneği var ve sosyal medya bağlantısı verilmektedir. Bu ana sayfanın tarafı menü çubuğundadır ve herkes bu menü bölümünde herhangi bir bilgiyi bulabilir. Bu sayfadaki ana içerik, çeşitli Korece müzik listesi ve sanatçı adıdır. Bu müziğin ortasında da bir video gösterisi var. Alt kısımda, herkesin bu radyo veya program hakkında yorum yaptığı bir yorum bölümü var.