Arabesk Radyo

Arabesk Radyo dinle

İnternet radyosu olarak çalışmalarını sürdüren Arabesk Radyo 2012 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kulacu Medya Hizmetleri altında çalışmalarını sürdüren kurum Kayseri merkezli olarak çalışmalarına devam etmektedir.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Show Radyo
Kral FM
Radyo Voyage
Pal FM
Radyo Viva
Joy Türk
KoreanTurk
Power Türk
Joy FM

Arabesk Radyo

Yayın türü olarak Arabesk ve Fantezi müzik olan radyonun internet üzerinde çok yoğun bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinde haber, magazin yayınları bulunduğu gibi aynı zamanda web arayüzü üzerinden radyo istek almakta ve yayınlamaktadır. Yayınlarını 7/24 sürdüren radyo düzgün Türkçe kullanımına özen göstermektedir.

Özellikle site içerisindeki Biyografiler menüsündeki şarkıcı, besteci profillerinin dinleyicilerine tanıtılması ve sürekli güncellenmesi dikkat çeken unsurlardan birisi olarak göze çarpmaktadır.

Arabesk Radyo Programları

Belirli program isimleri bulunmayan pek çok yayın yapan radyonun en iyi yayıncıları ise İsmail ve Baran isimli programcılar olarak sıralanabilir.

  • Düşler Aynası
  • Arabesk’in Cadısı

Dikkat çeken radyo programlarından birkaçı olarak sıralanabilir.

Arabesk Radyo Nasıl Dinlenebilir?

Radyo internet tabanlı olduğundan dolayı herhangi bir web tarayıcıdan, android ya da ios cep telefonundan rahatlıkla her yerden dinlenebilmekte ve dinleyiciler isterlerse web sayfası üzerinden diledikleri şarkıyı sevdiklerine armağan edebilmektedir.

Radyoyu http://www.arabeskradyo.biz web adresinden, Facebook adresinden, Twitter adresinden takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda Youtube  kanalından seçme şarkıları dinleyebilirsiniz.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM
Joy FM