Lalegül FM

Lalegül FM dinle

Marmara Bölgesi'nde 88.4 frekansta yayın yapan Lalegül Fm, uydu ve internet yayınlarıyla ulusal ve ahlaki değerlere uyarak dinleyicilerine faydalı olmayı deneyen bir radyo istasyonudur.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Joy FM
Joy Türk
Radyo 7
Metro FM
Radyo Viva
Pal FM
KoreanTurk
Slow Türk
Radyo Banko
Yorumlar
Hakkında bilgi Lalegül FM
KategoriCulture,Top40
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/LalegulFM
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/lalegul-fm/id619344917
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Lalegül FM

Ekim 2005'te test yayınlarına başlayan Lallegül FM, karantina yayınları yoluyla Marmara bölgesine hizmet vermekle görevlendirilmiş, ulusal ve manevi değerlere önem veren, ayırıcı değil birleşik yayın politikası olan bölgesel bir radyo istasyonudur. Yıllar ilerledikçe, belirgin olan teknolojik fırsatlar.

Programlar

Lallegül FM, Marmara Bölgesi radyo istasyonudur ve Terrible Terhib, Edebiyat Dersleri, Bu Haftanın Sohbeti, Şifa-i Şerif Dersleri, Kalpler Konuşma, Bilim Okulu, Tarih ve İnsan, Hatm-i Şerif gibi çeşitli ulusal ve manevi programları yayımlarlar , Hadis Dersleri vb.

Radyo kişilikleri

Ahmet Mahmut Ünlü, Abdurrahman Büyükkörükçü, Profesör Dr. Ahmet Şimşirgil, Ishak Danış Hocaefendi, Alvi Ulvi Uzunlar Hocaefendi, Fatih Kalender Hocaefendi, Şehit Bayram Ali Öztürk Hocaefendi gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Lallegül FM 88.4FM'ye ev sahipliği yapan İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. İnternet sitesi www.lalegulfm.com ve Android ve iOS'ta Lallegül FM dinlemeyi sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Sosyal ağı

Lallegül FM Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Kendi Facebook sayfasında 276k favori ve 268k takipçisi var, 39k takipci Twitter'da ve 36k takipçisi Instagram'da. Bu, Lallegül FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli ulusal ve manevi programlar yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Lallegül FM ayrıca mobil uygulama platformu kullanıyor ve dinleyicilere smartphone'larında programı dinlemenin bir yolu olan android oyun mağazasında ve IOS mağazasında kendi isimlerini kullanıyor. Ayrıca favori programlarını indirme fırsatı verir.

Web sitesi

Lallegül kendi internet sitesine sahiptir. Üstte, radyo adı logosu, sosyal medya logosu ve ayrıca çevrimiçi yayını dinlemek için bir radyo çalar var. Bundan sonra, bu radyo istasyonunun bir menü çubuğu var. Farklı gösteri sunucusu resmini ve zaman çizelgesini gösteren bir görüntü kaydırıcısı vardır. Bundan sonra, bütün hafta bir program listesi ve ayrıca bu programlar için bir zaman çizelgesi var. Alt kısımda bir sosyal medya sayfası gösteriliyor ve en altta bu radyo istasyonu hakkında ayrıntılar var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM