Radyo Voyage

Radyo Voyage dinle

Ocak 2009'da yayınlamaya başlayan Radio Voyage, Türkiye'nin ilk Ambient ve New Age müzik radyosudur. Telsiz yayıncılık anlayışı ve müzik kimliğiyle kendi alanında ilk ve tek olmayı hedefleyen radyo.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Ask FM
Imbat FM
Best FM
Slow Türk
Alem FM
Power FM
TRT FM
Radyo Banko
Radyo 7

Radio Voyage

Müziğin uluslararası etkileşimleri ile ortaya çıkan yeni eğilimler, örnekler ve denemelerin ortaya çıktığı "Radio Voyage", klasik müzik eserlerinin modern, olağanüstü, hatta deneysel yorumlarıyla birlikte etnik altyapılarla ilgili "Yeni Çağ" çalışmalarını sıkça içerir. Her an dinleyiciler tarafından günlük hayatta eşlik edecek şekilde tasarlanan "Radio Voyage", bu türlerin, araştırmacılar ve deneyler yoluyla ortaya çıkmış yeni ve güzel örneklerin yanı sıra dinleyicilere keşifler yapma özelliği sunuyor.

Programlar

Radio Voyage çeşitli ulusal ve uluslararası müzik yayınladı. Hayallere Yolculuk, Apple Premium Reseller Pupa ile Hafta Sonu Keyfi, Voyage günbatımı, Bi'Dünya Müzik, Bon Voyage gibi.

Radyo kişilikleri

Neslihan Yavuzer Behmuaras, Fırat Yıldız, Can Doğan, DJ Mert Levent gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanallar yayınlarda bulunabilir: 107.4 (İstanbul), 93.8 (Bursa) ve çevrimiçi akış hizmetleri. Web sitesi http://www.radyovoyage.com ve Android ve iOS'da Radyo Voyage dinleyen bir çevrimiçi başvuru var.

Radyo Yolculuğu'nun sosyal ağı

Radyo Voyage, Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Facebook sayfalarında 82k favori ve 79k takipçisi, Twitter'da 16.4k takipçisi ve YouTube'da 10k abone bulunuyor. Bu Radio Voyage'ın sosyal medyada da popüler olması ve düzenlediği çeşitli programlar ve etkinlikler yayınlaması demektir.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Radio Voyage kendi programlarını yayınlamak için Android ve IOS platformlarında kendi isimlerini kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Radyo Voyage web sitesi

Radyo Voyage kendi web sitesine sahiptir. Arka planda güzel, doğal ve diğer resim animasyonlarının bulunduğu bir sayfalık güzel bir web sitesi. Üst kısmın sağ tarafında, programlarını dinlemek için bir oyuncu var. Ortada, gizli bir menü bölümü var ve yalnızca bu alanda seçtiğinizde çıktı. Herkes bu menü bölümünde, program hakkında ve ayrıca kendi albümleri hakkında bilgi sahibi olabilir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM