Alem FM

Alem FM dinle

Türk pop müziğinde öncü rol oynayan ve geniş kitlelere hitap eden Alem FM, çok çeşitli program içeriği göstermektedir. Alem FM, ileri teknoloji ekipmanların yerel olarak yayınlanmasını sağlayan canlı yayın araçları ile dünyanın birçok ülkesinden canlı yayınlar hazırlıyor ve böylece tüm dünyada merkezi stüdyo koşulları yaratıyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Imbat FM
Metro FM
Radyo Alaturka
Joy FM
Kral FM
Power Türk
Radyo 7
Radyo Fenomen
TRT FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Alem FM
KategoriAdultContemporary,Turkish
Web sitesi
Twitterhttps://twitter.com/alemfmcom
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/alemfm/id492903747
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Alem FM

14 Ocak 1994, ilk kez izleyiciler Alem FM'ye "merhaba" dedi ve Türkiye'nin en büyük özel radyo kanallarından biri olan ilk özel radyo oldu. Marmara Bölgesi için Alem FM, Türkiye'nin 50 ana merkezinin tamamında İstanbul 89.2 ve yayın 89.3 frekansını yayınladı.

Programlar

Alem FM çeşitli Türk pop müziği ve diğer kültürel programlar yayınlıyor. İyi Sabah, Alem'in En Güzel Şeyleri, Sosyal Alem, Müzikvizyo, İzlenmeyecek, Alem'in Ünlü Yavaşlatanları, Haftanın ilk 30'u, Bir Bi 'Alem, Alem Mix, Eski Not Defterler, Ephem Band gibi. Ve aynı zamanda Haftanın haber, spor, borsa, hava durumu ve yol koşulları her gün, her saat Alem FM'de.

Radyo kişilikleri

Fatih Yıldırım, Füsun Tuncer, Umut Bezgin, Selim Altın, Hilal Özgani, Mustafa Fidan, Ali Bal gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Alem FM 89.3FM ve çevrimiçi akış servislerini barındıran İstanbul'da bulabiliyor. İnternet sitesi http://www.alemfm.com/ ve Android ve iOS'ta Alem FM dinlemeyi sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Alem FM'nin sosyal ağı

Alem FM, Twitter, Facebook ve Instagram'da bir oyuncudur. Onların Facebook sayfası 119k sık ve 109k takipçileri, Twitter 48.8B takipçileri var. Bu, Alem FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Alem FM, dinleyicilerin istedikleri yerde ve herhangi bir zamanda en sevdikleri radyo programını dinleyebilmeleri için programlarını ve etkinliklerini mobil uygulamada da yayınladı. Alem FM uygulaması, Android'in oyun mağazasında ve IOS mağazasında da bulunabilir.

Alem FM web sitesi

Alem FM kendi web sitesine sahiptir. Üstte, tarih yayımcısı var, bunlar hakkında ve arama çubuğu ile iletişim bölümü veriliyor. Bundan sonra müzisyen resmi ve şarkı bilgisi verilen müzik bölümü var. Ortada, sağ tarafta resim ve en iyi 30 şarkının bulunduğu gündem bilgisi var. Bundan sonra podcast bilgileri var ve tüm haberlerle birlikte dergi bilgileri veriliyor ve sosyal medya bilgileri var ve video galerisi ile birlikte fotoğraf galerisi veriliyor. Sonunda, sinema filmi ve sağlığı gibi başka haberler var. En altında, Alem FM şirketi bilgileri veriliyor.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM