TRT FM

TRT FM dinle
Benzer radyolar
Radyo Fenomen
Show Radyo
Radyo Voyage
Kral FM
Pal Station
Kral Pop
Imbat FM
Akra FM
Joy FM

TRT FM

TRT FM, yerel ve ulusal olarak üretilen çeşitli müzik ve sözlü kelimeleri hi-fi stereo olarak yayınlıyor. TRT FM yayıncıları gerçek müzik çeşitliliğine inanmaktadır; bu nedenle dinleyiciler Türk Müziği, Topluluk ve Dünya Sohbeti gibi geniş bir katalogdan yararlanabilirler.

Programı

TRT FM, Kordon, Gece Yolculuğu, Günaydın Türkiyem, Sesli Not Çizelgesi, Sabah Sabah, Çalar saat, Kalp dostu Füsun, Geldiğiniz gibi, Anma, En Çok Beğenilenler vb. Gibi çeşitli müzik türleri, halk müziği, sanat müziği vb. 

Radyo kişilikleri

Mehtap KARA, Erkan YAVAŞ, MUZO, İlke ALBAYRAK, Behzat GERÇEKER, Samsun ÜTÜ, Meral ÜNÜR, Kadir ÇETİN, Latif KORU, Talha Bora ÖGE, Çiğdem İKİZ gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal TRT FM 91.4 FM'ye ev sahipliği yapan İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. FM http://tr.trt.net.tr ve Android ve iOS'da TRT dinleyen bir çevrimiçi başvuru var.

TRT'nin sosyal ağı

TRT FM Twitter, Facebook, Instagram'da bir aktördür. Bir Facebook sayfası, 323k favori ve 310k takipçisi, Twitter'da 16.4k takipçisi ve YouTube'da 8.3k abone var. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

TRT FM, programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

TRT web sitesi

TRT FM kendi web sitesine sahiptir. Bu ana sayfanın başında TRT programını dinleyecek bir oyuncu var. Bundan sonra, bir menü bölümü ve arama çubuğu var. Bundan sonra orada programın adı ve kısa ayrıntıları verilmiştir. Sağ tarafta, tüm radyo istasyonları listesi ve bağlantıları verilmiştir. Ortada bir podcast var ve haftanın özel programı veriliyor. Altta bir galeri var ve diğer bilgiler veriliyor.

Yeni radyo istasyonları
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM
Joy FM
Radyo D