Radyo Alaturka

Radyo Alaturka dinle

Radyo Alaturka, İstanbul'un merkezinde, Türk Sanat Müziği ve Klasik Türk Müziği eserleri yayınlayan bir radyo kanalıdır.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Joy Türk
TRT FM
Radyo Fenomen
Kral Pop
Süper FM
Show Radyo
Slow Türk
Best FM
Alem FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Radyo Alaturka
KategoriTurkish Music
Web sitesi
Facebookhttps://tr-tr.facebook.com/RadyoAlaturka91.0
Twitterhttps://twitter.com/radyoalaturka91
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka, şarkı listesini, farklı yaş, türe, sanatçının türüne uygun çeşitli türdeki Türk şarkılarla harmanlıyor. Radyo Alaturka, radyo severlerin tam kalbinde, büyük bir rj ve DJ ekibiyle bir araya geliyor. Sadece popüler türlerden gelen şarkılar değil, popüler müzik endüstrisi sanatçılarının şarkıları istasyonda daima çalınır.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul'da, Radyo Alaturka 91.0FM'yi barındıran ve çevrimiçi akış servislerini barındırabilir. FM, http://www.radyoalaturka.com.tr olup, Radyo Alaturka'nın Android ve iOS'da dinlenmesini sağlayan çevrimiçi bir uygulama bulunmaktadır.

Radyo Alaturka'nın sosyal ağı

Radyo Alaturka Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Orada Facebook sayfası 43k favori ve 41k takipçisi, 4k takipçisi heyecan ve 820 takipçileri Instagram var. Bu, Radyo Alaturka'nın sosyal medyada da popüler olması ve tüm dünyada müzik yayınlaması anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Radyo Alaturka, programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Radyo Alaturka web sitesi

Radyo Alaturka'nın kendi web sitesi var. Eski bir sade web sitesi. Bir sayfa var ve arka plan resmi var. Ortada, yayın programını dinleyecek bir oyuncu var. Alt kısmında bir web sitesi bağlantısı, iletişim no ve adresi verilir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM