Slow Türk

Slow Türk dinle

Değerli müziğin adresi olarak, kaliteyi asla düşürmemek ve en iyi anlama yeteneğine sahip olmaktan çok uzun bir süre hizmet etmek için, izleyici üyelerini yerine getirmek ve ılımlı melodileri karşılamak için güvenilir bir şekilde ideal olan telsizlerden biri olan.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Süper FM
Ask FM
Radyo 7
Metro FM
Power Türk
Joy Türk
Alem FM
Baba Radyo
Best FM

Slow Türk

Radyo Istasyonu hakkinda
Orta Türkiye, 95.3 FM'den "Frekans Aşk" sloganıyla İstanbul'dan yayın yapan bir ulusal radyo istasyonudur. Türkçe, ulusal bir aşk radyo telekomüne ılımlı melodiler. Radyonomik bir radyo olan ılımlı Türk, 30 Kasım 2005'te yavaş müzik yayına başlamış ve Yavaş müziği dağıtmaya başlamıştır. Yer iletişimi sadece 95.3 tekrarlamayla İstanbul aracılığıyla iletişim kurmaz, ayrıca web yayınlarını farklı yeryüzündeki iletişim frekansları ve radyonom aracılığıyla Türkiye'nin çeşitli yerlerinde iletir. Aynı şekilde, yeniliği etkili bir şekilde kullanmanın avantajları olarak cep telefonlarına uygulama indirerek ayarlayabildiğiniz Radyo Slow Turk, Türk orta dereceli müziğin en iyi adresi olarak bilinir. Didem Şehitoğlu, Haluk Sarıtaş, Yağmur Gümüşyay, Şeyma Şener, şaşırtıcı distribütörlerin yaptığı imalatlarla meşgul olabilir.

Programlar
Olağanüstü ve hoş tartışmalara neden olan distribütörlerine rağmen inanılmaz bir program çeşidine sahip İstanbul 95.3 tekrarlama, Yavaş müzik duygusunun öncüsüdür.

Frekans bilgileri
istanbul Sıklık (95.3)
Ankara Sıklık (95.3)
Izmir Sıklık (87.7)
Adana Sıklık (98.5)
Antalya Sıklık (93.2)

Online Duyuru 
Yerleşik telekom ve web yayıncılığına bakılmaksızın, https://www.slowturk.com.tr/ adresini ziyaret ederek Radio Slow Turkce'yi ayarlayabilir ve ayrıca Radio Slow Turk'ü cep telefonlarından dinleyebilirsiniz şüphesiz cep telefonunuzla ayar yapabileceğiniz iOS veya Android çalışma çerçevenizle. En iyi kaliteyi ve en güvenilmez müzik belgesini çözebilirsiniz. Aynı zamanda heyecan verici ve sevgi dolu süper ılımlı melodileri, hakiki değer hissini ve müthiş projeleri elde etmek için Yavaş Türk radyosunu seçebilir ve hayranlığın sesini ayarlayabilirsiniz.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM