Slow Türk

Slow Türk dinle
Benzer radyolar
Lalegül FM
Park FM
TRT FM
Radyo Fenomen
Kral Pop
Show Radyo
Istanbul FM
Pal FM
NTV Spor

Slow Türk

Radyo Istasyonu hakkinda
Orta Türkiye, 95.3 FM'den "Frekans Aşk" sloganıyla İstanbul'dan yayın yapan bir ulusal radyo istasyonudur. Türkçe, ulusal bir aşk radyo telekomüne ılımlı melodiler. Radyonomik bir radyo olan ılımlı Türk, 30 Kasım 2005'te yavaş müzik yayına başlamış ve Yavaş müziği dağıtmaya başlamıştır. Yer iletişimi sadece 95.3 tekrarlamayla İstanbul aracılığıyla iletişim kurmaz, ayrıca web yayınlarını farklı yeryüzündeki iletişim frekansları ve radyonom aracılığıyla Türkiye'nin çeşitli yerlerinde iletir. Aynı şekilde, yeniliği etkili bir şekilde kullanmanın avantajları olarak cep telefonlarına uygulama indirerek ayarlayabildiğiniz Radyo Slow Turk, Türk orta dereceli müziğin en iyi adresi olarak bilinir. Didem Şehitoğlu, Haluk Sarıtaş, Yağmur Gümüşyay, Şeyma Şener, şaşırtıcı distribütörlerin yaptığı imalatlarla meşgul olabilir.

Programlar
Olağanüstü ve hoş tartışmalara neden olan distribütörlerine rağmen inanılmaz bir program çeşidine sahip İstanbul 95.3 tekrarlama, Yavaş müzik duygusunun öncüsüdür.

Frekans bilgileri
istanbul Sıklık (95.3)
Ankara Sıklık (95.3)
Izmir Sıklık (87.7)
Adana Sıklık (98.5)
Antalya Sıklık (93.2)

Online Duyuru 
Yerleşik telekom ve web yayıncılığına bakılmaksızın, https://www.slowturk.com.tr/ adresini ziyaret ederek Radio Slow Turkce'yi ayarlayabilir ve ayrıca Radio Slow Turk'ü cep telefonlarından dinleyebilirsiniz şüphesiz cep telefonunuzla ayar yapabileceğiniz iOS veya Android çalışma çerçevenizle. En iyi kaliteyi ve en güvenilmez müzik belgesini çözebilirsiniz. Aynı zamanda heyecan verici ve sevgi dolu süper ılımlı melodileri, hakiki değer hissini ve müthiş projeleri elde etmek için Yavaş Türk radyosunu seçebilir ve hayranlığın sesini ayarlayabilirsiniz.