Radyo Banko

Radyo Banko dinle

Radyo Banko, Ankara'nın arabesk yayınlarıyla en eğlenceli radyo programı olmasını taahhüt ediyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Show Radyo
Radyo Seymen
Radyo Alaturka
Lalegül FM
Baba Radyo
Power Türk
Akra FM
Joy FM
Kral FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Radyo Banko
Kategorivariety
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/radyobanko

Radyo Banko

Radyo Banko 99.1 frekansında Ankara merkezli radyo yayıncılığına evsahipliği yapıyor. Ankara'nın yaşadığı tecrübeye unutulmaz anlar yaşayan müzik kanallarıyla seyirci kitlesi hızla büyüyor.

Programı

Radyo Banko, türkiyede arapça radyo istasyonu ve çeşitli müzik türleri yayınlıyor. Bu radyo istasyonu türevi arapça radyo istasyonudur ve bu yüzden türkiye'de arapça şarkı çalmaktadır.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, Ankara, Türkiye'de Radyo Banko 99.1FM ve çevrimiçi akış servislerini barındırıyor. FM, HTTP: //radyobanko.com olup Android ve iOS'ta Radyo Banko'yu dinleyen bir çevrimiçi başvuru var.

Radyo Banko'nun sosyal ağı

Radyo Banko Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Orada Facebook sayfası, 24k favori ve 24k izleyici, Twitter'da 1.4k takipçisi var. Bu, Radyo Banko'nun sosyal medyada da popüler olması ve çeşitli programlar ve müzik yayınlaması anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Radyo Banko kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanıyor ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Radyo Banko web sitesi

Radyo Banko kendi web sitesine sahiptir ve basit bir web sitesidir. Bu ana web sayfasında soyut bir resim var ve burada aslında hiç bir web sayfası yok. En üstte, orada oynamak ve orada dinlemek için oyuncu var. Altta verilen gibi bir facebook sayfası var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM