Radyo Mydonose

Radyo Mydonose dinle

Müziğe aşık olmak, onun sizin için seçtiğini veya seçtiğini düşündüğünüz müzikle uğraşmak. Radyo Mydonose, müzikleriyle çok eğlencelidir. Müziği, dinleyicilerin o muhteşem müziğe kolayca aşıp Radyo Mydonose'a uyum sağladıkları şekilde seçin.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Radyo Seymen
Akra FM
Baba Radyo
Pal FM
Radyo Fenomen
TRT FM
Power Türk
Kral Pop
Istanbul FM

Radyo Mydonose

Radio Mydonose, Raysaş Holding tarafından 12 Ocak 1998'de kurulan bir radyo istasyonudur. İnternet üzerinden dinlenebilir. Merkez İstanbul'da bulunuyor. Kardeş istasyonlar Joy FM, JoyTurk, Metro FM, Super FM, Mydonose Turk ve Virgin Radio'dur. 2013 yılı açıklamasıyla karnaval.com tarafından yayınlandı.

Programlar

Radio Mydonose, yabancı hit müziğin vazgeçilmez adresidir ve çeşitli müzik programlarını yayınlamaktadır. Timmy Trumpet, Kızıl Sista, Mydonose Dans Partisi, Mydonose Hits Dinle, Strafford Brothers, Karanlık Deniz, Will Sparks, Konuk DJ, Dans Fabrikası gibi.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul, Türkiye'de bulunan Radio Mydonose 106.2 FM ve çevrimiçi akış servislerine ev sahipliği yapıyor. Web sitesi https://karnaval.com/radyolar/radiomydonose ve Android ve iOS'da Radio Mydonose dinlemeyi sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Radio Mydonose'un sosyal ağı

Radio Mydonose Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 269k sık kullanılanlar ve 255k takipçiler, Twitter'da 15.5k takipçiler var. Bu Radio Mydonose'un sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli müzik yayınladığı anlamına geliyor.

Radyo Mydonose web sitesi

Radyo Mydonose'un kişisel web sitesi yok, sadece karnaval.com web sitesinde kendi web sayfalarımız var. Bu sayfa üç kısma ayrılmıştır. Sağ tarafta, bu karnaval şirketinin altında yer alan çeşitli radyo çalar ve programları var. Sol tarafta çeşitli önceki müzik ve program listesi var. Ortada Radio Mydonose program listesi, müzik çalar var. Haftalık oyuncu listesi ve ayrıca en iyi şarkı listesi. Sonunda, bu karnaval şirketinin altında bulunan tüm radyo listeleri var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Joy Türk
Süper FM
Joy FM