Radyo Viva

Radyo Viva dinle

Radyo Viva, 1998 yılından beri "Türk Müziği Keyfi" sloganıyla Türk müziğinin en güzel örneklerini sunmak için çevrimiçi olmuştur.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Kral Pop
Power Türk
Radyo Alaturka
Joy FM
Joy Türk
Pal FM
Power FM
Radyo Voyage
KoreanTurk
Yorumlar
Hakkında bilgi Radyo Viva
KategoriTurkish Music
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/radyo-viva/id363124728
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details
Youtubehttps://www.youtube.com/user/radyoviva

Radio Viva

örneklerini sunmaya başladı. Viva Radyosu sadece artık radyo, uydu değil, internet üzerinden değil, mobil uygulamalar ve siz de Tunes'u dinleyebiliyoruz.

Programlar

Radyo Viva, genç dinleyicilerin dinlemeyi sevdiği çeşitli Türk pop ve hip-hop şarkılarını yayınladı. Doğan Canlı, Güzel ayar, Adem Metan Show, Eğlenceler, Viva Ekstra, Türk Müziği Zevk, Kazan kaynıyor, Sabbet Müziği, Tatil Sabahları, Haftasonu Hakem, Duyguyla Eğlence, Şanslı Şarkılar.

Radyo kişilikleri

Doğancan Özadli, Özay Şendir, Adem Metan, Duygu Kurtez, Ömer Erişmen, Alper Üstü, Banu Ergin gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul, Türkiye'de Radio Viva 90.0FM ve online streaming servisleri barındırıyor. İnternet sitesi http://www.radyoviva.com.tr ve Android ve iOS için Radio Viva dinleyen bir çevrimiçi başvuru var.

Radyo Viva'nın sosyal ağı

Radyo Viva, Twitter, Facebook, Instagram'da etkin. Facebook sayfalarında 70k favori ve 66k takipçi, Twitter'da 43.3k takipçisi ve YouTube'da 362 abone var. Bu Radio Viva'nın sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli programlar ve çeşitli müzik etkinlikleri yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Radio Viva'nın ayrıca android oyun mağazası ve ios mağazası için bir mobil uygulaması vardır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve Radyo Viva yayın programları ve müzik dinleyebilir. Dinleyiciler, istedikleri yerde, istediğiniz zaman bu uygulamayı kullanarak istedikleri müzikleri indirebilirler.

Radyo Viva web sitesi

Radio Viva'nın kendi web sitesi var. Üstte, Radio Viva logosu var ve bu web sitesinin soyut bir duvar kağıdı arka planı var. Üstte, bir program ve etkinlik resmi, resmi ve bununla ilgili ayrıntılar da var. Sağ tarafta Radyo Viva frekansı var, iletişim bilgisi veriliyor. Bundan sonra haftasonu program listesi var ve zaman veriliyor. Ortada bir podcast, galeri, video ve ilk 10 müzik listesi var. Bir altta sosyal medya logosu ve bağlantısı veriliyor. Çok dibinde, bu Radyo Viva ve kendi şirketi hakkında ek bilgi var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM