Joy Türk

Joy Türk dinle

2003 yılında Türkiye'nin ilk slow müzik radyosu olarak kurulan JoyTurk, karasal ve dijital yayınlarıyla tüm zamanların en popüler ve en iyi Türkçe slow şarkılarını bir araya getiriyor. JoyTurk bir Karnaval radyo.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Park FM
Slow Türk
Power FM
Pal FM
Lalegül FM
Alem FM
Joy FM
Süper FM
Imbat FM

JoyTurk FM

Türkiye'de bulunan Joy Türk FM, popüler müzik istasyonlarından biridir. Joy Türk FM istasyonu hem müzik hem de programları hem havada hem de çevrimiçi olarak yayınlıyor. Başlangıçta, yetişkin Çağdaş radyo kanalı, 24 saat çevrimiçi canlı 24 saat çalınır. Joy Türk FM, her yaştan insanlar için sürekli olarak çeşitli müzik programları işletiyor. Tüm bu programların yanı sıra, gücünü dinleyicinin çevrimiçi ortamda katılımı ve geri bildirimi oluşturmaktadır.

Programlar

JoyTurk FM türkiye çevresinde çeşitli yavaş müzik programları ve çeşitli karışık müzik yayınladı. Erhan ile Öğleden Sonra Sohbetleri, Modern Sabahlar, Zamansız Şarkılar, JoyTürk Akustik Öğle Yemeği, Mesut Süre, JoyTürk Top 20, JoyTurk Akustik, Maden Tabakları gibi birçok program.

Radyo kişilikleri

Mesut Süre, Erhan Kılıç, Özlem Barokas, Alper Çobanoğlu, Lori Barokas, Çetin Erker, Oktay Demirci gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: TurkPat 3A- 12729 V 30000 5/6, İstanbul, Türkiye JoyTurk FM 89.0FM ve çevrimiçi akış servislerini barındırıyor. Web sitesi http:// karnaval.com/radyolar/joyturk ve Android ve iOS'ta JoyTurk'u dinleyen bir çevrimiçi uygulama var.

JoyTurk FM'nin sosyal ağı

JoyTurk FM, Twitter, Facebook, Instagram.Their Facebook sayfasında 168k favori ve 160k takipçi, Twitter'da 43.3k takipçisi ve YouTube'da 60 abone var. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada JoyTurk FM, kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi isimlerini kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

JoyTurk FM web sitesi

JoyTurk FM bir Karnaval.com web sitesinde bulundu. Sayfa 3 sütunda ayrı, Sol tarafta JoyTurk FM yayınını dinleyecek bir oyuncu bulacaksınız, ortada bu FM ve programlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve sağ tarafında müzik ve şarkı listelerini göreceksiniz.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Süper FM
Joy FM