Radyo 7

Radyo 7 dinle

1999'da "İyi Müzik, Doğru Haber" sloganıyla yayın hayatına başlayan Radyo 7, günümüzde Türkiye çapında bulunan güçlü donörleriyle geniş bir kitleye ulaştı.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Kral FM
Radyo Fenomen
Pal Station
Radyo Voyage
Joy FM
Ask FM
Best FM
Radyo Alaturka
Baba Radyo

Radyo 7

Radyo 7, ilkeli ve nesnel haber raporlamayı benimsemiş ve tarafsız ve alternatif haber yaklaşımı ile radyo haber raporlamasına yeni bir soluk getirmiştir. Radyo 7, kısa ve sezgisel sunumlarla izleyiciyi rahatsız etmeyen akıcı bir stil kullanarak, Türkiye'de en iyi ses yapan programcılar ile 24 saat yayın yapar.

Programlar

Radyo 7, çeşitli Türk popları, sanat ve halk müziği yayınları yapıyor. Gün 7 Sabah, Erkan'la Çok Canlı, Eda ile Gün, Gölge Siz, Tırmandı, Umut Zamanı, Uzun Şarkı vb.

Radyo kişilikleri

Erkan Koç, Eda Çelebi, Barış Cem Kaya, Venhar Sağiroğlu, Mehmet İhsan Ercan, Ahmet Selim Gündoğan gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal 104.6 (Ankara), 101.3 (İzmir), 106.3 (Adana), 91.5 (Erzurum), 92.1 (Konya), 89.2 (Bolu), 104.6 (İstanbul, Eskişehir, Bursa, Sakarya, Malatya) ve çevrimiçi streaming hizmetleri. Web sitesi http://www.radyo7.com olup Radio 7on'u Android ve iOS'da dinleyen bir çevrimiçi başvuru bulunmaktadır.

Radyo 7'nin sosyal ağı

Radyo 7, Twitter, Facebook, Instagram'da bir aktördür. Facebook sayfalarında 433k favori ve 474k takipçisi, 43.1k takipçisi ve 2k abonesi YouTube'da. Bu Radio 7'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Radio 7 kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Radyo 7 web sitesi

Radyo 7 kendi web sitesinde. Web sitesi, program ve müzik videosu veya etkinliği hakkında farklı bölüm ve birçok seçenek. Sağ köşedeki üstte farklı yayın alanı sıklığı var ve solda bir menü çubuğu var. Ana bölümde farklı bir müzik videosu, programcı adı ve program zamanlaması var. Ayrıca çeşitli etkinlik haberleri ve dinleme seçenekleri, müzik listeleri ve alt bölümde sosyal medya bağlantısı ve daha fazla menü seçeneği verildi.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM