Power FM

Power FM dinle

Power FM 100.0, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo istasyonudur. Power FM, Yetişkin Çağdaş, Pop müzik, En İyi Başlangıç ​​40 ve RnB Müzik ile iletişim kurar.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Baba Radyo
Power Türk
Radyo 7
NTV Spor
Radyo Fenomen
Ask FM
Joy FM
Best FM
Metro FM

Power FM

Power FM, Türkiye'nin en büyük radyo istasyonlarından biridir ve türkiye'de yerel bir grupta ve diğer müzikler de çeşitli müzik yayınları yapmaktadır. Power FM 1992 yılında Vemco Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko tarafından kuruldu. Power Group, ulusal olarak yoğunlaşmamış bir radyo kanalıdır. 

Programlar

Power FM, programlanmış ve sabah güç, Cuma karması, club check, oturumda, cumartesi sesi gibi çeşitli programlanmış çeşitli yayınlar, mix, power40 geri sayım, pazar durumu, Pazar gecesi, coca cola top hits, uzun hafta sonu kontrolü al vb çeşitli yerel ve DJ müzik birlikte oynamak da birlikte uluslararası.

Sunum

Mads Langer, Ebru, Aylin Prandi, David Guetta, Sophie Ellis Bextor, Imany, Dünya'dan Yürü, Zaz, Ornette ve Asaf Avidan gibi önemli isimler, Power Auditorium'daki dinleyicilerle buluştu.

Nasıl dinlenir?

Kanal uydu yayıncılığında bulunabilir: D-akıllı kanal 650, turksat 3A-11096 V 30000 5/6, güç FM 100.0FM, İstanbul, Türkiye ve çevrimiçi streaming servislerinin de ev sahibi. Android ve IOS'da dinleme gücü için ve çevrimiçi uygulama da var.

Sosyal ağlar

Güç FM ağı Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Bir Facebook sayfasında 276 k beğenilenler ve 267 takipçisi var, Twitter'da 495k takipçi ve YouTube'da 6.489 abone var. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikleri yayınladıkları anlamına geliyor.

Modern bir dünyada, FM'nin, hem Android hem de IOS platformunda yayınlarını dinlemek için kendi adlarını kullandığı bir uygulama var.

Web sitesi

Power FM kendi web sitesine sahiptir. yerleşim rengi siyah ve sitenin üst kısmında menü çubuğunu bulup, görmek istediklerinizi seçmek ve programı FM hakkında bilgilendirmek için seçtikleri ana sayfadır. Programın popüler program adını ve dj'nin adını gösterirler.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM