Istanbul FM

Istanbul FM dinle

İstanbul FM, Türk pop müziğinin en güncel şarkılarını 24 saat boyunca yanı sıra unutmayan ama en önemli kalitede olanları da içeren bir radyo.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Joy Türk
Radyo Banko
Kral FM
KoreanTurk
Pal FM
Metro FM
Radyo Alaturka
Alem FM
Radyo Voyage

Istanbul FM

İstanbul FM, Türkiye'nin ilk özel Radyo Kanallarından biri olan 106.0 Frekans'da yayın yapmaya başlamış ve aynı Frekansta yıllardır yayın yapmaya devam etmiştir. İstanbul FM, Müzik Ödüllü Radyo Kanalı'dır. Türkiye'nin tüm Yayın Frekansı'nı tamamen Pal FM ve Pal İstasyonu FM'ye ilettikten sonra Aralık 2007 ve Mart 2008'de 88.6 frekansa taşınmış ve yayınlarını bu Frekans'dan korumaya devam etmiştir.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul FM 88.6 FM ve online streaming servislerini barındıran İstanbul'da bulunabilir. Web sitesi www.istanbulfm.com.tr olup, İstanbul FM'yi Android ve iOS'a dinleyen bir çevrimiçi başvuru bulunmaktadır.

İstanbul FM'nin sosyal ağı

İstanbul FM Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Onların Facebook sayfası 44k sık ve 43k takipçileri, Twitter'da 24.9k takipçileri ve YouTube'da 40 abone bulunuyor. Bu, İstanbul FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli programlar ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

İstanbul FM, android oyun mağazası ve IOS platformunda da bir uygulama içeriyor. Dinleyiciler bu platformda İstanbul FM adı uygulamasını bulabilir ve kolayca indirebilirler. Ardından, dinleyiciler İstanbul FM yayın müziği dinleyebilir ve en sevdikleri şarkıları indirebilirler.

İstanbul FM web sitesi

İstanbul FM kendi internet sitesine sahiptir. Üstte, bir menü çubuğu var ve bundan sonra bir arka plan resmi var ve İstanbul FM'yi çevrimiçi dinlemek için bir oyuncu var. Bundan sonra, sosyal siteleri iletişim kurmak için sosyal medya ikonu verilir. Ortada radyo sloganı var ve ilham verici konuşmalar yapılıyor ve bundan sonra bir reklam sistemi var ve detaylar veriliyor. Sonunda ayrıntı bilgileri, iletişim bilgileri ve bu radyo istasyonunun adresi veriliyor. En alttaki bu radyo sahipleri şirketinin verdiği bir bilgi var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM