Süper FM

Süper FM dinle

Süper FM karnaval medya grubunda karasal, dijital yayınlar ve dinleyicilerle buluşan merkezi istanbul'da bulunan ulusal bir radyo istasyonudur.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Baba Radyo
Slow Türk
Best FM
Radyo Viva
KoreanTurk
Show Radyo
Imbat FM
Radyo 7
Kral Pop
Yorumlar
Hakkında bilgi Süper FM
KategoriTop 40,Pop,Turkish Music
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/superfm
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/karnaval-radyo/id549513333
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Süper FM

Türkiye'nin ilk özel radyo istasyonu kent fm ve genç radyosundan sonra ard arda yayın yapan özel radyolardan biri olan Süper FM, 28 Ağustos 1992'de fatih erkoç'un "küçük oynamak için" şarkısıyla yayın yaşamına başladı. Süper FM, uzan grubunda kuruldu. Süper FM, uzun yıllar "Türkiye'nin Süper Topu: Süper FM" sloganını kullandı.

Programlar

Süper FM, son pop ve dans hitleri ve Süper Konuk, Dörtlü Dörtlü, Kayda Değer, Ah-Kam, Dikkat çeken, çeşit, Sınırsız Hit Müzik, Süper 20, Aragaz gibi en popüler programlayıcı ve Süper eğlencecilerle yanınızda.

Radyo kişilikleri

Duygu Özkan, Ahmet Kamil Taşkın, Cemil Orhon, Özlem Barokas, Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir gibi birçok popüler ve ünlü hoparlör ve DJ bulunuyor.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: TurkPat 3A- 12729 V 30000 5/6, D-akıllı Kanal 510, Digiturk- Kanal 402 İstanbul, Türkiye Super FM 90.8FM ve Karnaval.com internet sitesine ev sahipliği yapıyor ve bir çevrimiçi başvuru var. Android ve iOS'da dinleme Süper FM sağlar.

Süper FM'nin sosyal ağı

Süper FM, Twitter, Facebook, Instagram'da bir aktör. Bir Facebook sayfası, 192k favori ve 184k takipçisi, Twitter'da 61.3k takipçisi var. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada Süper FM akıllı telefonlar, tabletler ve Akıllı TV'lerle Karnaval Uygulamasını kullanır! Carnaval uygulaması ve Karnaval.com'u kullanarak ilk 20 ve son 10 müzik listelerini, şarkı bilgilerini ve şarkı sözlerini çevrimiçi dinleyebilir, eski programların kayıtlarına erişebilir, istediğiniz yere ücretsiz indirebilirsiniz.

Super FM web sitesi

Süper FM bir Karnaval.com web sitesinde bulundu. Sayfa 3 sütunda ayrı, Sol tarafta Süper FM yayınını dinleyecek bir oyuncu bulacaksınız, orta kısımda bu film ve programlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve sağ tarafında müziklerini veya şarkı listelerini göreceksiniz.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Joy FM