Park FM

Park FM dinle
Benzer radyolar
Akra FM
Istanbul FM
NTV Spor
Radyo Alaturka
Lalegül FM
Kral FM
Alem FM
Radyo Viva
Joy FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Park FM
KategoriElectronick,Dance,Top 40,Pop
Web sitesi
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/park-fm/id355454931

Park FM

Park FM, 2007'de yayın hayatına başlayan Ankara'da korku, arabesk ve fantastik müzik radyo kanalı. 3A yoluyla Turksat; Ankara, Nevşehir, İzmir, Konya, Eskişehir, Niğde, Kırşehir, Kayseri, Sivas, Aksaray, Kırıkkale ve Yozgat.

Programlar

Park FM, çeşitli hava müzik haberleri ve programlarıyla birlikte çeşitli müzik türlerini yayınlıyor. Korku, arebesk ve fantezi müziği gibi diğer fn radyolarından farklı müzik türleri yayınlıyorlardı.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal 96.9 (Ankara, Nevşehir), 103.1 (İzmir), 106.7 (Konya), 105.3 (Eskişehir, Niğde), 104.8 (Kırşehir), 91.5 (Kayseri, Sivas), 104.2 (Aksaray, Kırıkkale), 98.4 (Yozgat) ve çevrimiçi akış hizmetleri. Web sitesi http: // www. Parkfm.net ve Android ve iOS'da Park FM'yi dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi uygulama var.

Park FM'nin sosyal ağı

Park FM, Twitter, Facebook, Instagram.Their Facebook sayfasında 60k sık ve 58k takipçisi aktiftir. Bu, Park FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli programlar ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Park FM kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Park FM web sitesi

En İyi FM kendi web sitesine sahiptir. Bu basit, basit bir web sitesi. Ortada, Park FM'yi dinleyecek bir oyuncu var ve gösterilen bir facebook sayfası bilgisi var. Üst kısımda bir Park FM logosu var ve bu slogan.

Yeni radyo istasyonları
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM
Joy FM
Radyo D