Imbat FM

Imbat FM dinle
Benzer radyolar
Radyo Fenomen
Radyo Viva
Radyo Alaturka
Radyo Banko
Power Türk
TRT FM
Süper FM
Best FM
Pal Station
Yorumlar
Hakkında bilgi Imbat FM
KategoriEurope,Turkish
Web sitesi

Imbat FM

Dinleyiciler ve aralarında büyük bir birlik kurarak, kendileri ve dinleyicileri arasında iyi bir iletişim kurarak daha zengin bir radyo istasyonu elde edecektir. 

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Imbat FM 94.7FM'yi barındıran İzmir'de ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.imbatfm.com/ ve Android ve iOS'ta Dinleme İmbat FM sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

İmbat'ın sosyal ağı

Imbat FM Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Onların Facebook sayfası 49.2k favori ve 48 takipçisi, 88 takipçisi Twitter var. Bu, Imbat FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve müzikleri yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Imbat FM, IOS mağazasında da dinleyebilir. Dinleyiciler, bu Imbat FM uygulamasını IOS mağazasından indirebilir ve yi istediğiniz zaman dinleyebilir.

Web sitesi

Imbat FM kendi web sitesine sahiptir. En üstte, Imbat FM logosu var ve bundan sonra Imbat FM'yi dinleyebileceğiniz bir Top 40 şarkı listesi ve bir oyuncu var. Ortada 2 parça var, sol tarafta dinleyicilerin yorumlarını kaydedip gönderebilecekleri bir mesaj ve yorum seçeneği var. Bundan sonra oturum açma seçeneği ve facebook sayfası haberleri var. Orta kısımda, Imbat FM'nin Türkiye çapında yayınladığı ünlü şarkıcı fotoğrafı ve tüm frekansı var. Alt kısımda, mobil uygulama platformuyla birlikte yeni şarkı albümü ve sosyal medya var.