Akra FM

Akra FM dinle

Türkiye'nin ilk özel radyo istasyonundan biri olan Akra FM 1993'te hayata başlamıştır. Akra FM, Türkiye'de en geniş yayın alanına sahiptir ve Türkiye genelinde 245 aktif bağış sahibidir.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Radyo Alaturka
Radyo Seymen
Imbat FM
Radyo Banko
NTV Spor
Alem FM
KoreanTurk
Power Türk
Show Radyo

Akra FM

Akra FM 1993 yılında yayın yapmaya başladı. Akra FM'yi yaklaşık 500 il ve ilçede yayın yapan 245 verici. Türksat 3, bu FM radyoyu yaklaşık 56 farklı ülkeye yayın yapan yayın uyduyu nakletmektedir. Genel müdürü Naim Gulec olan Akra FM şu anda 70 farklı program yayınlamaktadır.

Programlar

Akra FM, haber, sağlık, kültür, edebiyat, spor, eğitim, bilgi, çocuklar gibi çeşitli alanlarda zengin programlar sunmaktadır. Şu anda radyoda 70 farklı program bulunmaktadır. Cuma Sohbetleri, Ah Min'el Aşk, Kuran Yolunda Esma'dan Yansımalar, Bir Konu - Bir Soru, Ana Haber Bülteni, Hesaplama Dünyası, İdeal İletişim, Bana Dinimi Anlatın, Sesler Dünya vs.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: TurkPat 3A- 11096 V 30000 5/6, İstanbul, Türkiye Akra FM 107.6FM'ye ev sahipliği ve çevrimiçi akış hizmetleri. Web sitesi http://www.akradyo.net ve bir çevrimiçi başvuru var Akra FM'yi Android ve iOS'a dinleyen bir cihaz.

Akra FM'nin sosyal ağı

Akra FM Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 40k favori ve 39k takipçisi var, Twitter'da 15.9k takipçileri var. Bu, Akra FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Akra FM'nin ayrıca android oyun mağazası ve iPhone mağazası için bir başvurusu var ve dinleyiciler Akra FM programlarını dinlemek için bu uygulamayı bu platformdan indirebiliyorlar.

Akra FM web sitesi

Akra FM kendi web sitesine sahiptir. En üstte, bir iletişim bilgileri, çevrimiçi oyuncu ile birlikte radyo adı ve herhangi bir seçeneği seçmek için bir menü çubuğu var. Bundan sonra, şu anda bu radyoda çalmakta olan bir program gösteriliyor. Üstte bir şiir var. Bundan sonra, bu radyo istasyonunda haberler var. Ortada, Ekonomi, Türkiye, Dünya, Hayat vb. Gibi çeşitli haberler var. Alt kısmında daha fazla radyo ile ilgili bilgi var ve iletişim bilgileri veriliyor.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM