Pal FM

Pal FM dinle

En iyi şarkılarda benzersiz sohbetler içeren en keyifli ve huzurlu radyo kanallarından biri olan Pal FM ile radyo dinlemenin tadını çıkarın.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Kral Pop
Show Radyo
Pal Station
Radyo Banko
Radyo Viva
Joy Türk
Power Türk
Kral FM
Imbat FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Pal FM
Kategorivariety
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/palstation/
Twitterhttps://twitter.com/palfm
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/pal-fm/id371590297
 

Pal FM

Pal FM, kesintisiz Türk Pop müziğini internet üzerinden canlı yayınlıyor. İstanbul ve Türkiye'den en iyi bilinen DJ'ler enerjik DJ şarkıları çalarlar. Dinleyiciler, dünyanın herhangi bir yerindeki Pal FM'deki herhangi bir yerde iyi organize edilmiş çalma listesi ve DJ şarkılarının tadını çıkarabilirler. Gençleri müzik dünyasıyla ilişkilendirmek için, şarkı listelerini, gençlerin seveceği şarkılarla süslüyorlar.

Programlar

Pal FM, çeşitli müzik programları ve çeşitli kültürel fonksiyonları yayınladı. Kafe Pal, Hakan Küfündür, Star Dj, Radyo Makinesi, Cumartesi Partisi, Kaan Gökman, Pal Mix.

Radyo kişilikleri

Kemal Hacıoğlu, Bilal Erkan, Hakan Küfündür, Dj Festo, İrfan Aslahan, Kaan Gökman gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal 99.0 (İstanbul) ve 87.7 (Ankara) ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.palfm.com.tr'dir ve Android ve iOS'da Pal FM dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi başvuru vardır.

Pal FM'nin sosyal ağı

Pal FM, Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 62k favori ve 60k takipçisi var, Twitter'da 24.4k takipçileri ve YouTube'da 318 abone var. Bu, Pal FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli müzik yayınladığı anlamına geliyor.

Pal FM web sitesi

Pal FM kendi web sitesine sahiptir. Güzel dekore edilmiş bir web sitesi. Üst kısımda, mobil uygulaması ve DJ resmini içeren bir radyo oynatıcı seçeneği var. Bundan sonra bir menü çubuğu var ve bundan sonra farklı müzik programı görüntüsünü gösteren görüntü kaydırıcısı ve sağ tarafında bir müzik çalma listesi var. Ortada, bir fotoğraf galerisi, DJ adı ve resim var. Ayrıca, haberle ilgili farklı müzik gösteren yeni bir yayın bulunmaktadır. Altta, bu radyo istasyonu hakkında küçük bir liste var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM