Show Radyo

Show Radyo dinle

1992'de İstanbul'dan gelen ilk özel telsizlerden biri olarak yayın hayatına başlayan Show Radio, yenilenen program ve teknik altyapısıyla Türk Pop müzik ve enformasyonlarını yayınlamaya devam ediyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Imbat FM
Lalegül FM
Baba Radyo
Akra FM
Radyo Fenomen
Ask FM
NTV Spor
Radyo 7
Metro FM

Show Radyo

1992 yılında Türkiye'nin ilk özel radyolarından biri olarak kuruldu. Popunun Lider sloganı ile yaygınlaştırmaya başladı ve 2012 yılına kadar bu sloganı kullandı. Halen Türkiye'deki Show Radio sloganını kullanıyor. Doksanlardan beri kullandıkları jingle'larla ön plana çıkıyor.

Programlar

Show Radio, pop müzik türüdür ve ayrıca kültür ve haber programları yayınlamakta ve canlı spor oyunları da yapmaktadır. Ana popüler program Nihat'la Muhabbet, Kripto Odası, Yonca'nın Mikrofonu, Cafe Şovu, Jobcircle, Aslıhan'ın Dakika, Zekirdek'in En İyisi, Haftanın Konuğu, En İyi Matrix vb.

Radyo kişilikleri

Aslihan saraçoğlu, Hakan demir, Cüneyt büyükyaka, Hihat sirdar, Hakan demirand, Zeki kayahan coşkun gibi önemli isimler, Show radyo Oditoryumunda izleyici kitlesi tarafından ünlüdür.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

İstanbul'daki ilk sıklık 88.8 ve sonrasında 89.9'dur. 1992 ve 2007 yılları arasında 89.9 frekans yayınladıktan sonra şu an İstanbul'da ve çevresinde 89.8 frekansla ve HTTP: // http: //www.showradyo.com.tr/ adresinde Online streaming hizmetleri yayınlıyor.

Show radio'nun sosyal ağı

Show Radio Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Onların Facebook sayfası 65k sık ve 62 takipçisi, Twitter'da 67.9k takipçileri ve YouTube'da 607 aboneye sahiptir. Bu Show Radio'nun sosyal medyada popüler olması ve çeşitli Pop müzik kültürü ve haber programlarında yayınlanması anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada Show radyo, kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Radyo web sitesini göster

Show radyonun kendi web sitesi var ve sayfası şık bir tasarıma sahip. Programların, görmek istediğinizi seçmesini ve program hakkında bilgilendirilmesini seçebileceğiniz çeşitli stil seçeneği var. Program listesi popüler programın adını ve DJ isimleri gösterir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM