Kral Pop

Kral Pop dinle

Radyo KRAL POP 94.7 FM, yeni bir izleyici kitlesi Pop.Kral Pop Radyo şeklinde yayın yapan bir istasyondur, çevredeki müzik zevklerini genişletmek, basit bir Türkçe pratik yapma fırsatı verir.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Joy Türk
Radyo Alaturka
Radyo Fenomen
Radyo Viva
Radyo Voyage
Akra FM
Slow Türk
Radyo Seymen
Süper FM

Kral Pop FM

KralPop Radyo, Doğuş Yayın Grubu'na ait, 1 Mart'ta yayınlamaya başlayan ve Türkiye'de yayına başlayan bir radyo istasyonudur. TMSF'den Radio5 satın alarak, 1 Mart 2011'de yayın yapmaya başladı. Dahası, King FM'in kız kardeşi radyo istasyonu. Bu radyo istasyonunun ana kısmı, Türk genç nesli ve tüm Türkiye ülkesidir.

Kral Pop FM'nin Programlar

KralPop FM, bir dizi yayın programladı ve müzik, hem de hip-hop müziği açtı. Türk pop müziği çalıyorlar. King Pop FM, yayınladığı en popüler müzik programlarından birine rağmen 20'yi gösterdi, ayrıca uluslararası müzik çalıyorlar.

Radyo kişilikleri

Banu Candemir, Erkan Yavaş, Gökhan Çınarı, Merih Güzelel, Mert Rusçuklu, Tuğçe Açıkgöz ve Demirali Çelik gibi önemli isimler KingPop Oditoryumu'ndaki seyirciler tarafından biliniyor.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: TurkPat 3A- 12015 H 27500, İstanbul, Türkiye KralPop FM 94.7FM'ye ev sahipliği yapıyor ve çevrimiçi akış hizmetleri. FM, http: //www.kralmuzik.com ve Android ve iOS'da dinleme gücü sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Kral Pop'un sosyal ağı

KralPop FM, Twitter, Facebook, Instagram'da bir aktördür. Bir Facebook sayfası 534k favori ve 555 takipçi, Twitter'da 172k takipçisi ve YouTube'da 112k abone var. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, King Pop FM, kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Kral Pop web sitesi

Kralpop FM kendi internet sitesine sahiptir. sayfa rengi siyahtır ve sitenin üst kısmındaki menü çubuğunu bulmayı seçtiyseniz, görmek istediğinizi seçin ve programı FM hakkında bilgilendirin. Program, popüler programın adını ve DJ ismini gösterir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM