Best FM

Best FM dinle

Seçkin programcılar, yayın ilkeleri ve teknolojik donanıma sahip en iyi FM, bağımsız, dürüst ve güvenilir gazetecilik, Türkiye'nin en çok ulusal radyo dinlemesinde birinci sıraya yerleşti.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Park FM
Pal Station
NTV Spor
Istanbul FM
Show Radyo
Ask FM
Radyo 7
Imbat FM
Slow Türk

Best FM

Türkiye'nin ilk özel FM radyo istasyonlarından biri olan 5 Şubat 1993'te Ajda Pekkan'da "Kim geldi, geç oldu" şarkısıyla başlatıldı. Zaman içinde, toplumdaki her yerin sesini yayınlayan FM yayıncılığı ile şimdiye kadar izleyici kitlesine yakın bir ilişki kurmak en iyisidir. Sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar içeren etkinlikler Türkiye'nin önde gelen radyosudur.

Programlar

En İyi FM, çeşitli haberler, gazetecilik programı ve müzik programı yayınladı. Soda Ağacı, Konuşan Türkiye, J Vitamini, Festival, Hitnoz, Trafik Canavarı, Serdar Online, En İyi 20, Her şey Tamam, Sayesinde Yeni Şeyler gibi birçok program.

Radyo kişilikleri

Cem Arslan, Ufuk Karcı, Jale Şengün, Altan Kiraz, Yasemin Şefik, Serdar Gökalp, Serdar Gökalp, Cem Arslan, Selami Bilgic gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal İstanbul, Türkiye'de bulunabilir Sıklık 98.4 ve çevrimiçi akış hizmetleri. Web sitesi http: //www.bestfm.com.tr ve Android ve iOS'da, En İyi FM dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi uygulama var.

En İyi FM'nin sosyal ağı

En iyi FM Twitter, Facebook, Instagram.Their Facebook sayfasında 215k favori ve 206k takipçisi, Twitter'da 119k takipçisi ve YouTube'da 33 abone bulunuyor. Bu Best FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Best FM kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

En iyi FM web sitesi

En iyi FM'nin kendi web sitesi var ve güzel bir arayüz. Üstte, bir radyo dinlemek için bir menü çubuğu ve sağ köşede küçük bir oyuncu var. Menü çubuğundan sonra, bu radyonun özel programının ve özelliğinin farklı bir resmini gösteren bir kaydırıcı var. Bundan sonra, bu radyoda ve o özel programcının resminden sonra haftanın tümünde oynanan programın bir listesi gösterilir ve bir sonraki bölümde çaldığı bir şarkı listesi bulunur ve en altta sosyal medya bağlantısı verilir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM