Baba Radyo

Baba Radyo dinle

Baba Radyo, 24 saat yayın yapıyor, internette kesintisiz Türk Müziği canlı yayınlıyorlar. İnsanları müzik dünyasıyla bağlantı kurmak için, çalma listesini, insanların seveceği şarkılarla süslüyorlar.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Akra FM
Radyo Voyage
Park FM
Ask FM
Radyo Seymen
TRT FM
Slow Türk
Power FM
Kral Pop
Yorumlar
Hakkında bilgi Baba Radyo
KategoriTurkish Music
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/BABARADYO
Twitterhttps://twitter.com/baba_radyo
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Baba Radyo

Radyomuz, 4 Mayıs 2011'de İstanbul'da yaşam yayınlamaya başladı ve sizi çok özel şarkılarla kucakladı. Bu eski şarkıların şu an olduğu anlamına gelmiyor. Baba Radyosu sizlere Türk Sanat Müziği, Fantazi, Taverna, Arabesk şarkıları sunarken, zamanımızın en güzel şarkılarıyla kulaklarımızın hızını yok edecektir.

Programlar

Baba Radyo çeşitli Türk Sanat Müziği, Fantezi, Taverna, Arabesk şarkıları yayınladı. Baba Kulübü Ayşe, Üst Baba Müzik, Jale Devri, Anahtar Koruyucu İle Umut, En Büyük Baba 20, Yeni Şeyler Size Söylemeliler vb. Bu programdır.

Radyo kişilikleri

Ayşe Matay, Jale Şengün, Umut Kuzkaya, Umut Umut Kuzkaya, fuk Karcı gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Baba Radyo FM 105.6FM'yi barındıran İstanbul, Türkiye yayınlarında ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi HTTP: // http://www.babaradyo.com ve Android ve iOS'ta Baba Radyo'nun dinlenmesini sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Baba Radyo'nun sosyal ağı

Baba Radyo, Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 32k favori ve 31k takipçisi var, Twitter'da 6.7k takipçileri var. Bu, Baba Radyo'nun sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli programlar ve müzik yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Baba Radyo kendi programlarını yayınlamak için Android ve IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Baba Radyo web sitesi

Baba Radyo kendi internet sitesine sahiptir. Onların ana sayfası çok güzel ve sayfanın üst kısmında, program hakkında ve bu radyo hakkında bilmek istediğiniz herhangi bir bölümü seçmek için menü çubuğu var. Sonra bütün haftanın oynadığı bir program listesi var. Ortada, ünlü konuşmacılar resmi gösterildi. Bundan sonra şarkı listesi var ve sonunda sosyal sayfa bilgileri ve link veriliyor.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM