Radyo 2000

Radyo 2000 dinle

Radyo 2000 FM 90.6, Türk Halk Müziği, Haber ve Bilgilendirme programları sağlayan İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo istasyonudur.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Pal FM
Radyo Seymen
Istanbul FM
Radyo Alaturka
Power Türk
Slow Türk
NTV Spor
Radyo Voyage
Radyo Viva
Yorumlar
Hakkında bilgi Radyo 2000
KategoriTurkish Music
Web sitesi
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/radyo-2000-90.6/id505793543
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Radyo 2000

Radyo 2000, 24 saat yayın yapıyor, internette kesintisiz Türk Müziği canlı yayınlıyorlar. İstanbul'dan en iyi tanınmış DJ'ler ve enerjik DJ şarkıları çalıyor. Kaliteli internet bağlantısı ile dinleyiciler Radyo 2000'de dünyanın her yerinden dünyanın dört bir yanından iyi organize edilmiş çalma listesinin ve DJ parçalarının keyfini çıkarabilirler. Gençleri müzik dünyasıyla ilişkilendirmek için, şarkı listelerini, gençlerin seveceği şarkılarla süslüyorlar.

Programlar

Radyo 2000, dinleyicileri en çok bağlayan halk müziği, haber ve bilgilendirme programlarını yayınladı. Makara Şovu, Serkan Lama, Baydamar Ersin, Cruise, Gökkuşağı Gökhan, Just Singles Talk, Zet Show, Shaban Runner, Sevgiya seyahati gibi.

Radyo kişilikleri

Selda, Serkan Lama, Baydamar Ersin, Gökhan, Şaban, Cliekes gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul, Türkiye'de Radyo 2000 90.6FM ve çevrimiçi akış servislerini barındırıyor. Web sitesi http://radyo2000.com.tr olup Android ve iOS'ta Radyo 2000 dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi başvuru bulunmaktadır.

Radyo 2000'in sosyal ağı

Radyo 2000 Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 4k favori ve 4k takipçisi, Instagram'da 14.2 takipçisi var. Bu, Radyo 2000'in sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli müzik programları, haberler ve bilgiler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Radyo 2000'de ayrıca dinleyicilere Radyo 2000 programlarını istediğiniz zaman dinleyebilmenize yardımcı olan bir mobil uygulama var. Bu uygulama, android'de oynanan boğaz ve ios mağazasında da bulunabilir. Dinleyiciler en sevdikleri platformdan bu uygulamayı indirebilir ve Radyo 2000 dinleyebilir.

Radyo 2000 web sitesi

Radyo 2000 kendi internet sitesine sahiptir. Üstte, bu radyoyu çevrimiçi dinlemek için radyo çalar var. Bundan sonra radyo adı, logosu ve bazı sanatçı resimleri var. Sonra bir menü çubuğu ancak tek sayfa web sitesi var. Ortada, radyo frekansı ve uydu yayın bilgisi ile Instagram logosu verildiğini gösteren resim var. Sol tarafta, programcılar adı veriliyor ve orada mobil uygulamalar platformu ve Instagram bağlantısı veriliyor. Alt kısmında yayın zamanı ve programcı ismi verilmiştir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM