Capital Radio

Capital Radio dinle
Benzer radyolar
Istanbul FM
Show Radyo
Lalegül FM
Kral Pop
Radyo Banko
Imbat FM
Radyo Fenomen
Radyo Viva
Kral FM

Capital Radio

Capital Radio Türkiye, Türkiye'de ulusal yayın yapan Doğuş Yayın Grubu'na ait bir radyo kanalıdır. İstanbul'da 101.0, diğer pek çok dilde 99.5 yayın yapıyor. Oylum Seçin ve Cem Özkan, radyo kanalında 70-80-90'ların hitlerini vuran DJ'ler. Capital Radio, 26 Ekim 2015'te yayın durdurdu.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, Capital Radio 101.0FM'ye ev sahipliği yapan İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.capitalradio.com.tr ve Android ve iOS için Dinleten Capital Radio sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Capital Radio'nun sosyal ağı

Capital Radio, Twitter, Facebook, Instagram'da bir aktör. Facebook sayfalarında 10.6k favori ve 10.4k takipçisi, Twitter'da 5.8k takipçisi ve YouTube'da 128 abonesi bulunuyor. Bu Capital Radio'nun sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Capital Radio, programlarını Android Play Store'da ve IOS platformunda bulunan mobil uygulama kullanarak yayınladı. Dinleyiciler bu uygulamayı mağazadan indirebilir ve en sevdikleri müzik ve programlarını dinleyebilir.

Capital Radio bugün daha fazla çalışmıyor, Capital Radio, 26 Ekim 2015'te yayın yapmayı bıraktı.