Capital Radio

Capital Radio dinle

1993 yılında piyasaya çıktı ve 2 Aralık 2013 tarihinde Capital Radio'yu büyüleyen her yaştan müzik severleri oynamaya başladı.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Lalegül FM
Radyo 7
Joy Türk
Baba Radyo
Best FM
Pal Station
Kral Pop
Joy FM
Radyo Viva

Capital Radio

Capital Radio Türkiye, Türkiye'de ulusal yayın yapan Doğuş Yayın Grubu'na ait bir radyo kanalıdır. İstanbul'da 101.0, diğer pek çok dilde 99.5 yayın yapıyor. Oylum Seçin ve Cem Özkan, radyo kanalında 70-80-90'ların hitlerini vuran DJ'ler. Capital Radio, 26 Ekim 2015'te yayın durdurdu.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, Capital Radio 101.0FM'ye ev sahipliği yapan İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.capitalradio.com.tr ve Android ve iOS için Dinleten Capital Radio sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Capital Radio'nun sosyal ağı

Capital Radio, Twitter, Facebook, Instagram'da bir aktör. Facebook sayfalarında 10.6k favori ve 10.4k takipçisi, Twitter'da 5.8k takipçisi ve YouTube'da 128 abonesi bulunuyor. Bu Capital Radio'nun sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Capital Radio, programlarını Android Play Store'da ve IOS platformunda bulunan mobil uygulama kullanarak yayınladı. Dinleyiciler bu uygulamayı mağazadan indirebilir ve en sevdikleri müzik ve programlarını dinleyebilir.

Capital Radio bugün daha fazla çalışmıyor, Capital Radio, 26 Ekim 2015'te yayın yapmayı bıraktı.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM