Hemen Okey Oyna

Hemen Okey Oyna dinle

Türkiye’de çok popüler olan OKEY oyununun internet versiyonu olarak gösterilebilir. Türkiye’de kahvelerde, kafelerde ve evlerde en az 4 kişiyle oynanan eğlenceli bir oyundur. Türk Okey’i yabancı versiyonlarından pek çok farklılık göstermesine rağmen oynanma şekli hemen hemen aynıdır. Bunun dışında değişik versiyonları da bulunmakta ve oynanmaktadır.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Power Türk
Kral Pop
TRT FM
Kral FM
Radyo Fenomen
Ask FM
Best FM
Pal Station
Radyo Viva
Yorumlar
Hakkında bilgi Hemen Okey Oyna
KategoriHits,Pop,Top40
Web sitesi
Twitterhttps://twitter.com/hemenokeyoyna

Hemen Okey Oyna

2010 yılında yayın hayatına başlayan Hemen Okey Oyna aynı zamanda oyuncuları için canlı radyo yayın hizmeti de sunmaktadır.

Değişik yayın formatıyla dikkat çeken Hemen Okey Oyna radyosu özellikle Türk Pop müziği ve az da olsa yabancı müzik dallarıyla yaptığı yayınlarla dinleyicilerine oyun yanında hoş vakit geçirtmektedir.

Oyun içerisinde müzik yayın formatıyla öncü sayılabilecek olan Hemen Okey Oyna günde binlerce kayıtlı ve misafir oyuncuya kaliteli zamanlar vermektedir.

Hemen Okey Oyna Yayınları

Yayın formatı olarak herhangi bir bağımlılığı olmayan radyo, anonim yayıncıları ile tanınmaktadır. Site içerisinde yayın yapan DJ’ler gönüllülük esasına bağlı olarak çalışmaktadır. Hem yayın yapmaktan zevk almakta ve hem de dinleyicilerine keyifli dakikalar armağan etmektedirler.

Hemen Okey Oyna Nasıl Dinlenebilir?

Oyun içerisinde alt tarafta bulunan radyo yayını açılıp kapatılabilmekte, sesi de kısılıp açılabilmektedir. Bu sayede oyuncular dilerlerse yayınları dinleyebilir ya da radyonun sesini kısıp ya da kapatıp oyunlarına konsantre olabilmektedir.

Radyo internet tabanlı olduğu için herhangi bir karasal yayın frekansına sahip değildir. Bu yüzden sadece internet sitesinden dinlenebilmektedir.

Sosyal Medyada Hemen Okey Oyna

Şimdilik sadece Twitter adresi bulunan internet radyosuna adresinden ulaşılabilmektedir. Henüz Twitter sayfası yeni açıldığından takipçi sayısı azdır fakat gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM