Karadeniz FM

Karadeniz FM dinle

Karadeniz FM, 1994 yılından beri 98.2 frekansından yayın yapıyor; farklı ağırlıklarda yerel müzik, Türk Pop, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Fantazi ve Arabesk türlerinin karışık müzik yayınlarıyla geniş bir müzik yelpazesine hitap eden bir radyo istasyonudur.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Power FM
Baba Radyo
Radyo Fenomen
Slow Türk
Metro FM
Joy FM
Lalegül FM
Istanbul FM
Süper FM

Karadeniz FM

Radyo Karadeniz 88.6 FM frekansı etrafında Karadeniz ve Ankara, Türkiye ve yurtdışından gelen sestir. Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı Radyo Karadeniz, cumhuriyetin temel özelliklerini, kaliteden taviz vermeyen genç ve dinamik ekibi, yayın ilkeleri ile tarafsız ve doğru olanı 2003'ten beri yayınlamaya devam etmektedir.

Programlar

Karadeniz FM, türkiye çevresinde çeşitli müzik programları ve çeşitli karışık müzik yayınladı. Turgay Kadan, Fulya İmik, Musti Show, Bir Sevimli Aşk, Selda Dinle, Horon Zamanı, Karadeniz Akustiği vb. Birçok program.

Radyo kişilikleri

Sayın Chine, Sabah Fulyası, Turgay Kadan, Gözde Şimsek, İdris Doğan, Mustafa Yeniev, Selda Selda, Emre Tuncer gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: TurkPat 4A- 11855 V 30000 5/6, İstanbul, Türkiye Karadeniz FM 98.2FM ve online streaming servislerini barındırıyor. FM, HTTP: //www.karadenizfm.com.tr'dir ve Android ve iOS için dinleme gücü sağlayan çevrimiçi bir uygulama vardır.

Karadeniz FM'nin sosyal ağı

Karadeniz FM Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Onların Facebook sayfası 108k sık ve 105k takipçileri, Twitter 6.6k takipçileri var. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Karadeniz FM kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Karadeniz FM internet sitesi

Karadeniz FM kendi internet sitesine sahiptir. Bu sitenin sayfası 3 sütun. Sol tarafta bu sitenin birçoğu var ve bu radyo hakkında bilmek istediklerinizi seçeceksiniz, ortasında DJ ismi ve yanında bu radyo hakkında bir sosyal site olan bir program adı ve resmi var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM