Lig Radyo

Lig Radyo dinle

Lig Radyo, "Türk Medyası" medya grubuyla bağlantılı olan ve Marmara Bölgesi genelinde yayın yapan İstanbul'un merkezinde bir radyo kanalıdır. Türk halkı bunu dinleyebilir.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Radyo Fenomen
Pal Station
Kral FM
Baba Radyo
Show Radyo
Joy FM
KoreanTurk
Joy Türk
TRT FM

Lig Radyo

İstanbul merkezli Lig Radyo, popüler müzik istasyonlarından biridir. Lig Radyo istasyonu hem havada hem de çevrimiçi müzik ve program akışını sürdürüyor. Başlangıçta, 24 saat boyunca çevrimiçi canlı 24 saat boyunca oynayan Sports Talk radyo kanalı. Lig Radyo, Türkiye gururla spor konuşma radyo olma ayrıcalığına sahiptir.

Programlar

Lig Radyo, Türkiye'de spor merkezli bir radyo istasyonudur. Çeşitli spor haberlerini ve sporla ilgili programı yayınladılar. Futbol Sabahları, Bireysel, Turgut Kologlugil Elemanı, İlke 12, Aktif Alan, Beşiktaş Saati, Futbol Sohbeti, Futbol Dünyası vb.

Radyo kişilikleri

Mehmet Ayan, Leflef, Turgut Kologlugil, Durali, Ümit Aktan, Fehmi Besler, Gülengül Altınsay, Özgür Koçularlı, Kerem Vatan, Neslihan Yavuzcan, Gökmen Özdemir gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, Lig Radyo 92.3FM'ye ev sahipliği yapan İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.ligradyo.com.tr/ olup, Android ve iOS'ta Lig Radyo'yu dinleyen bir çevrimiçi başvuru var.

Lig Radyo'nun sosyal ağı

Lig Radyo, Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Onların Twitter sayfası 41.7k izleyiciye ve YouTube'da 178 aboneye sahiptir. Programlarını bu sosyal medyada yayınladılar.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Lig Radyo kendi programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanıyor ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Lig Radyo web sitesi

Lig Radyo'nun kendi web sitesi var. Üstte, Lig Radyo logosu, arama bölümü ve ayrıca menü çubuğu var. Bundan sonra bir resim galerisi ve ayrıca çeşitli spor haberleri ve videoları var. Bu web sitesinin ortasında bir spor haberi var ve sağ tarafta çeşitli spor puanlarını gösteren puan tahtası var. En altta, bu radyo şirketi hakkında çeşitli bilgiler var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM