NTV Radyo

NTV Radyo dinle

Türkiye'nin 53 merkezinden yayın yapan NTV Radyo, gece ve hafta sonu yayınlarında haber bültenleri, haber oluşturma, müzik ve spor programlarına ulaşıyor. Türk Futbol Ligi maçları istatistikçiler tarafından uzman yorumcular tarafından canlı yayınlanıyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Best FM
Radyo Fenomen
Radyo Viva
Lalegül FM
Istanbul FM
Pal Station
Kral Pop
Kral FM
Slow Türk
Yorumlar
Hakkında bilgi NTV Radyo
KategoriNational News,Talk
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/ntvradyo
Twitterhttps://twitter.com/ntvradyo
Iphone Apphttps://itunes.apple.com/tr/app/ntv-radyo/id551598453
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

NTV Radyo

NTV Radyo, Adana'dan yayın yapan ünlü canlı çevrimiçi radyo istasyonlarından biridir. NTV Radyo online istasyonu National News, 24 saat çevrim içi canlı Türkçe Tartışma oynuyor. Bu ülke, her yaştan insanlar arasında en popüler radyo istasyonlarından biridir.

Programı

NTV Radyo yeni bir kanal ve yayın çeşitli haber, tv programı hakkında farklı güncel affaire. Hafta sonları "Klasik Müzik Gündemi", klasik müzik "Caz Enchantment" ve "Caz Müzik Jazz" programları, "Müzikte Sahne" programındaki müzikaller, Cumartesi sabahları "Radyo Sineması" programı ile sinema belgeselleri gibi Jazz müzik , "1001 Gece" programda yayınlandı ".

Radyo kişilikleri

Gülnur Öztürk, Deniz Kilislioğlu, Volkan Küçük, Atilla Özdal, Gökbudak, Ercan Taner, Mert gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal İstanbul, Türkiye NTV Radyo 102.8FM'de ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. İnternet sitesi https://www.ntvradyo.com.tr olup Android ve iOS'ta NTV Radyo dinleme imkânı sunan çevrimiçi bir uygulama var.

NTV Radyo'nun sosyal ağı

NTV Radyo Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 137k favori ve 134k takipçisi var, Twitter'da 49.4k takipçileri ve YouTube'da 188 abone var. Bu, NTV Radyo'nun sosyal medyada da popüler olduğu ve çeşitli haberler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada NTV Radyo, programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

NTV Radyo web sitesi

NTV Radyo'nun kendi web sitesi var. Üstlerinde programlarından ve diğerleri hakkında bir seçenek belirlemek için bir menü çubuğu var. Ortada, program resimlerini ve ayrıntılarını yayınlamak için bir kaydırıcı var. NTV Radyo'nun haberlerini, spor karşılaşmalarını ve diğer birçok haberleri gösteren birçok seçenek var. Altta bir irtibat var ve diğer iletişim linkleri veriliyor.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM