Number One FM

Number One FM dinle

Number One FM, Türkiye'nin 1 Numara Hit Müzik İstasyonu. Dünyanın her yerinde seyirciler için en yeni müziği çalar. Bu radyo, yalnızca İnternet bağlantısı olan kişileri dinleyebilir.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Radyo Fenomen
Power FM
Kral FM
Park FM
Akra FM
Süper FM
Joy FM
Joy Türk
Radyo 7
Yorumlar
Hakkında bilgi Number One FM
KategoriTop 40,Pop,Turkish Music
Web sitesi

Number One FM

Number One FM, İstanbul'un merkezinde bir radyo istasyonu. Karasal yayınlara ek olarak, Turksat 3A da uydular üzerinde duyulabilir. 1992 yılında Londra'da Omar Khan'da kurulan ilk radyo istasyonlarından biri Türkiye'de yayın yapıyor. 1994'te İstanbul'daki stüdyolara taşındı ve oradan yayın başladı.

Programlar

Number One FM çeşitli müzik programları ve etkinlikleri sunar. Sabah Gösterisi, Kahve Molası, Ofis Saati, HitBox, Bonusla Hit Müzik, Mutlu Saatler, Number1 Gece Hayatı, Coca'N Müzik, En Çok Arananlar, 80'ler ve 90'lar, DJ Gökhan Koşar, DJ Efe Pekshahin, Sortie Live vb.

Radyo kişilikleri

Emre Turhan, Mert Hakan, Emin Yıldırım, Tolga Yiğit, Mert Erbay, Tarık Sarul, Emre Cess gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul, Türkiye'de Number One FM 102.4FM ve çevrimiçi akış servislerini barındırıyor. web sitesi HTTP: //www.numberone.com.tr ve Android ve iOS'ta Number One FM dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi başvuru var.

Birinci FM'nin sosyal ağı

Number One FM, Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 185k favori ve 179k takipçisi var, Twitter'da 21.4k takipçileri, YouTube'da 48k abone ve Instagram'da 13.1 takipçisi var. Bu, Number One FM'nin sosyal medyada da popüler olması ve düzenlediği çeşitli programlar ve etkinlikler yayınlaması anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Number One FM'nin Android oyun mağazası, iPhone mağazası ve Windows mağazası için kendi uygulaması var. Dinleyiciler, bu platformda uygulama formunu indiren Birinci FM programlarını dinleyebilir. Dinleyiciler, bu uygulamayı kullanarak 24 saat Sayı 1 FM programlarını dinleyebilir.

Birinci FM web sitesi

Number One FM kendi web sitesine sahiptir. Üst kısımda, kullanıcıların istediği programları seçebilmenize yardımcı olan bir menü çubuğu ve menü kategorisi var. Bundan sonra, farklı program resim ve detaylarını gösteren resim kaydırma çubuğu var ve bundan sonra bu program için bir video da var. Ortada, Top 40 ve Top 20 numaralı müzik listeleri var. Altta sosyal medya linki ve sayfa var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM