Ostim Radyo

Ostim Radyo dinle

Ankara'da yayın yaşamına başlayan Ostim Radyo, 96.0 frekansla hayat yayınlamaya başladı. Türk halk müziğinin popüler parçalarını kesintisiz olarak sürekli yayın yapan.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Pal FM
Radyo 7
Radyo Voyage
Slow Türk
Power FM
Baba Radyo
TRT FM
Show Radyo
Radyo Fenomen

Ostim Radyo

Ostim Radio 12 yılda Ankara şehrinde yayın yapıyor ve geleneklere saygılı ve dürüst yayıncılık yapıyor. Dürmenin türkülerle arkadaşlarına borcu vardır ve bundan sonra da aynı vizyonla yayınlamaya devam etmeyi planlıyor.

Programlar

Gençleri dinamik kadrosu ile bugün yaşamakta başarılı olan Ostim Radyo, "Türklere hayat veren radyo" sloganıyla onlarla birlikte dünyaya açılıyor. Ostim Radyo, popüler türkü radyo yayınları, hindileri dinlemek için sıkıntı çekmeden, her yerde zevkle rahatça dinleyecekleri bir formatta sunuyor.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Ostim Radyo 96.0FM'yi barındıran İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.ostimradyo.com/ ve Android ve iOS'ta Ostim Radyo dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi başvuru var.

Ostim Radyo'nun sosyal ağı

Ostim Radyo, Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Facebook sayfalarında 5.2k favori ve 5k takipçisi var. Bu, Ostim Radyo'nun sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Ostim Radyo, programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Ostim Radyo web sitesi

Ostim Radyo kendi websitesi var. Üstte, bir menü çubuğu var ve bundan sonra, programlarıyla ilgili farklı haberler gösteren bir kaydırıcı var. Bundan sonra program haberleri ve etkinlikleri verildi. Altta, ünlü programcıların isimleri ve programları gösteriliyor.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM