Ostim Radyo

Ostim Radyo dinle
Benzer radyolar
Pal FM
Slow Türk
Metro FM
NTV Spor
Best FM
Süper FM
TRT FM
Baba Radyo
Radyo 7

Ostim Radyo

Ostim Radio 12 yılda Ankara şehrinde yayın yapıyor ve geleneklere saygılı ve dürüst yayıncılık yapıyor. Dürmenin türkülerle arkadaşlarına borcu vardır ve bundan sonra da aynı vizyonla yayınlamaya devam etmeyi planlıyor.

Programlar

Gençleri dinamik kadrosu ile bugün yaşamakta başarılı olan Ostim Radyo, "Türklere hayat veren radyo" sloganıyla onlarla birlikte dünyaya açılıyor. Ostim Radyo, popüler türkü radyo yayınları, hindileri dinlemek için sıkıntı çekmeden, her yerde zevkle rahatça dinleyecekleri bir formatta sunuyor.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Ostim Radyo 96.0FM'yi barındıran İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. Web sitesi http://www.ostimradyo.com/ ve Android ve iOS'ta Ostim Radyo dinlemeyi sağlayan bir çevrimiçi başvuru var.

Ostim Radyo'nun sosyal ağı

Ostim Radyo, Twitter, Facebook, Instagram'da aktiftir. Facebook sayfalarında 5.2k favori ve 5k takipçisi var. Bu, Ostim Radyo'nun sosyal medyada da popüler olduğu ve organize ettiği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Ostim Radyo, programlarını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi adlarını kullanır ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve programlarını dinleyebilir.

Ostim Radyo web sitesi

Ostim Radyo kendi websitesi var. Üstte, bir menü çubuğu var ve bundan sonra, programlarıyla ilgili farklı haberler gösteren bir kaydırıcı var. Bundan sonra program haberleri ve etkinlikleri verildi. Altta, ünlü programcıların isimleri ve programları gösteriliyor.