Radyo 1

Radyo 1 dinle

TRT Radyo 1, çevrimiçi radyo ve FM radyo istasyonudur. Türk Müziği, Topluluk, Dünya Sohbeti Oynuyorlar. Size hiç kimsenin yapamayacağı gibi sesler veriyorlar. TRT Radyo 1, Türkiye alanına ve ötesine Ankara'ya gönderiyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Pal FM
Power FM
Joy FM
KoreanTurk
NTV Spor
Slow Türk
Süper FM
Istanbul FM
Power Türk

TRT Radio 1

Radyo 1, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu'nun (TRT) bir parçası olan türkü, bilim, toplum, eğitim ve tarih gibi Türk Kültür, Sanat ve Haber şovlarını İstanbul'da yayınlanan radyo istasyonudur ağ. 9 Eylül 1974, TRT Türkiye adı altında Radyo 1 adı altında 24 saat yayın yaparak kuruldu. 1987'de Radyo 1 adını TRT Radyo 1 olarak değiştirdi.

Programlar

TRT Radyo 1 farklı yayın türlerini yayınlıyor. Aklımda, 2 Kıta 3 Köprüler, Akşam modası, Edebiyatımız, Yarının arkasında, asla vazgeçmeyin, Aşk Her Şey, Aşkın İsimleri, Farklı Bir Şekilde, Birlikte Ve Yalnız Şarkılar, Beş Dakika Veritabanı, Bir Verimlilik Var Bir okuyucu Not Defteri, Roman'ın hikayesi, Bir zamanlar, Cuma sabahı Çerçeve, Çevresel Yaklaşım, Çocuk Zamanı, Büyük Şair, Denklem, Dijital Yaşam, Din ve Ahlak.

Radyo kişilikleri

Zehra KARABEL, Yaşar Yıllık, Sadık Yalsızuçanlar, Engin DEMİRAY, Ebru Coşkun, Selma Talar, Nesibe Sarıhan, Fatih Cıtlak, Nazlı Güven, Ebru Man, Alev Devrim ALTUN, Hande Zeynep ŞENGÜL, Feyza YILMAZ gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal TRT Radyo 1 95.6FM'ye ev sahipliği yapan İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. web sitesi http://radyo.trt.net.tr olup, Android ve iOS'ta TRT Radyo 1 dinleyen bir çevrimiçi başvuru bulunmaktadır.

TRT Radyo 1'in sosyal ağı

TRT Radyo 1, Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Facebook sayfalarında 5.3k favori ve 5.3k izleyici, Twitter'da 4.3k takipçisi ve YouTube'da 8.6k abone var. Bu, TRT Radyo 1'in sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikler yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

TRT Radyo 1 ayrıca mobil uygulamada çeşitli programlar yayınladı. Bu uygulama android oyun mağazasında ve ios mağazasında da bulunabilir. Dinleyiciler bu uygulamayı indirebilir ve TRT Radyo 1'in yayınladığı çeşitli programları dinleyebilir.

TRT Radyo 1 web sitesi

TRT Radyo 1 kendi web sitesine sahiptir. Üstte bir radyo çalar var ve dinleyenler dinlemek istedikleri radyo istasyonlarını seçebilirler. Bundan sonra, bu sitenin menü çubuğu var. Ortada, bu radyonun ortak programları var detayları ile verilir ve ayrıca sağ tarafta tüm radyo istasyonu ismi ve frekansı verilir. Bundan sonra, haftanın programları var ve alt kısmında bu radyoda detaylı bilgiler var.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM