Radyo Eksen

Radyo Eksen dinle

Kasım 2000'de kurulan Radio Axes, Türkiye'nin tek modern müzik radyo istasyonu. Radyo Eksen, dinleyicilerden, modern rock'tan ülkeye, indie'den heavy metal'e kadar geniş bir yelpazede müzik sunuyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Radyo Alaturka
Ask FM
Joy FM
Radyo 7
Show Radyo
TRT FM
Baba Radyo
Park FM
Radyo Voyage

Radyo Eksen

"Küçük konuşma ve çok müzik" felsefesini benimseyen Radyo Eksen dikkatli, seçici ve sadık bir kitleye sahiptir. "Radyo Eksen" aynı zamanda izleyiciler için hayat stilini ve müziğini yansıtan ve ayıran bir kavramdır.

Programlar

Radyo Eksen rock ve modern metal şarkı yayın radyo istasyonudur. Manyetik Bant, Sağır Sultan, Laneth, Sabah Gösterisi, Aslında E Vitamini, Zamanyolu, Mod, 33 -45, All Access gibi çeşitli rock ve country heavy metal şarkısı ve programları oynuyorlar.

Radyo kişilikleri

Artemis Günebakanlı, Barış Akpolat, Çağlan Tekil, Gülşah Güray, Gülşah Turgut, Güven Yıldız, Hakan Özoğuz, Hakan Tamar, Kanat Atkaya, Nikki Wild gibi önemli isimler.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Radyo Eksen 96.2FM'yi barındıran İstanbul'da ve çevrimiçi akış servislerinde bulunabilir. İnternet sitesi www.radioeksen.com olup Android ve iOS'ta Radyo Eksen'i dinleyen bir çevrimiçi başvuru var.

Sosyal ağı

Radyo Eksen Twitter, Facebook, Instagram'da aktif. Onların Facebook sayfası 40k favorilere ve 38k takipçilerine, Twitter'da 269k takipçilere ve Instagram'da 10.7k takipçilerine sahiptir. Bu Radyo Eksen'in sosyal medyada da popüler olması ve çeşitli ulusal rock ve metal müzikleri yayınlaması anlamına geliyor.

Mobil uygulama

Radyo Eksen Android çalma için uygun bir uygulamadır ve IOS mağazası ve dinleyicileri, her yerde favori bir radyo istasyonunu dinlemek için bu uygulamayı indirebilir. Dinleyenler de müziklerini arayabilir ve en sevdikleri olanları indirebilirler.

Web sitesi

Radyo Eksen'in kendi web sitesi var. Üstte, Radyo Eksen logosu, çevrimiçi oyuncu ve ayrıca sosyal medya logosu var ve bundan sonra bu web sitesinin bir menü çubuğu var. O zaman orada yaklaşmakta olan olayı veya programı gösteren bir resim olduğunu ve ayrıca sağ tarafta en popüler şarkı listesinin yer aldığını görüyoruz. O zamandan beri radyo geçmişi ve rock müzik tarihçesi veriliyor. Ondan sonra müzik veya albüm verildiğinden ve bundan sonra orada program ve programcıların bulunduğu bir resim galerisi var. Sonunda mobil uygulama mağazası bilgileri ve diğer radyo bilgileri verildi.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM