Radyo İlef

Radyo İlef dinle
Benzer radyolar
Joy FM
Radyo Voyage
Park FM
Ask FM
TRT FM
Radyo Seymen
Radyo Viva
Istanbul FM
NTV Spor

Radyo İlef

Radyo yayınları, Ankara Üniversitesi, Radyo ilef, 24 saat radyo yayınları yayınlıyor ve Ilefie'ye bağlı. Ayrıca, radyo programının üretilmesi ve yayınlanması atölyemizde pratik dersler veriliyor.

Programlar

Radyo İlef, 91.0 frekansta Ankara'dan Klasik, Yavaş bir müzik yayınlıyor. Radyo İlef Yasi'de ve sakin müzikte yayınlanıyor. Çevrimiçi olarak dinleyebilir. Radyo İlef, çeşitli müzik yayınları yapan bir üniversite radyosu olup, bu müzik Ankara Üniversitesi öğrencisi tarafından yayınlanmaktadır.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Ankara, Türkiye ve çevrimiçi streaming hizmetlerinde bulunan FM'de bulunabilir. Bu FM'nin web adresi HTTP: // http://lef.ankara.edu.tr/radyoilef olup Android ve IOS'da Radyo İlef'i dinlemek için çevrimiçi bir başvuru bulunmaktadır.

Sosyal ağ

Radyo İlef ağı, Twitter, Facebook, YouTube'dur. 3k favori ve 3k takipçisi olan Facebook sayfası, Twitter'da 196 takipçisi ve YouTube'da 130 abone var. Bu, sosyal medyada ünlü oldukları anlamına gelir, ancak bir topluluk radyosudur ve gün geçtikçe ünlüleşir.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Radyo İlef, kullanıcıların yayın programlarını Android, IOS, Windows telefon, BlackBerry ve Amazon Kindle platformlarındaki uygulamalarını kullanarak dinleyebilmelerini sağlayan kendi uygulamasına sahip.

Radyo İlef web sitesi

Radyo İlef, üniversite radyo istasyonu ve Ankara Üniversitesi web sitesini kullandığı için kişisel bir web sitesine sahip değildir. Bir üniversite web sitesi sayfasından biri bu Radyon'a ayrılmıştır. Bu normal bir sayfadır ve orada kullanıcıların dinlemesine izin veren bir oyuncu seçeneği bulunur.