Radyo İlef

Radyo İlef dinle

Günde 24 saat yayın yapan radyo, günde üç kez haber bültenleri, konuşma ve müzik programları içermektedir. Yabancı müzik yayıncılığına odaklanan radyo üniversitenin gençleri ile Ankara'nın en popüler radyo istasyonları arasında kısa sürede yer bulabiliyor.

  • Share on Facebook
  • Tweet
Benzer radyolar
Park FM
Imbat FM
Metro FM
Radyo 7
Radyo Banko
Show Radyo
Akra FM
Radyo Viva
Lalegül FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Radyo İlef
KategoriEasy Listening
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/radyoilef
Android uygulamasıhttps://play.google.com/store/apps/details

Radyo İlef

Radyo yayınları, Ankara Üniversitesi, Radyo ilef, 24 saat radyo yayınları yayınlıyor ve Ilefie'ye bağlı. Ayrıca, radyo programının üretilmesi ve yayınlanması atölyemizde pratik dersler veriliyor.

Programlar

Radyo İlef, 91.0 frekansta Ankara'dan Klasik, Yavaş bir müzik yayınlıyor. Radyo İlef Yasi'de ve sakin müzikte yayınlanıyor. Çevrimiçi olarak dinleyebilir. Radyo İlef, çeşitli müzik yayınları yapan bir üniversite radyosu olup, bu müzik Ankara Üniversitesi öğrencisi tarafından yayınlanmaktadır.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal Ankara, Türkiye ve çevrimiçi streaming hizmetlerinde bulunan FM'de bulunabilir. Bu FM'nin web adresi HTTP: // http://lef.ankara.edu.tr/radyoilef olup Android ve IOS'da Radyo İlef'i dinlemek için çevrimiçi bir başvuru bulunmaktadır.

Sosyal ağ

Radyo İlef ağı, Twitter, Facebook, YouTube'dur. 3k favori ve 3k takipçisi olan Facebook sayfası, Twitter'da 196 takipçisi ve YouTube'da 130 abone var. Bu, sosyal medyada ünlü oldukları anlamına gelir, ancak bir topluluk radyosudur ve gün geçtikçe ünlüleşir.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Radyo İlef, kullanıcıların yayın programlarını Android, IOS, Windows telefon, BlackBerry ve Amazon Kindle platformlarındaki uygulamalarını kullanarak dinleyebilmelerini sağlayan kendi uygulamasına sahip.

Radyo İlef web sitesi

Radyo İlef, üniversite radyo istasyonu ve Ankara Üniversitesi web sitesini kullandığı için kişisel bir web sitesine sahip değildir. Bir üniversite web sitesi sayfasından biri bu Radyon'a ayrılmıştır. Bu normal bir sayfadır ve orada kullanıcıların dinlemesine izin veren bir oyuncu seçeneği bulunur.

Yeni radyo istasyonları
RADYO KARADENİZ
Radyo Ömür
Arabesk Radyo
Datça OnAir
Radyo Bozkurt
Radyo BALFM
Radyo Mydonose
Joy Türk
Süper FM