Radyo Spor

Radyo Spor dinle
Benzer radyolar
KoreanTurk
Radyo Voyage
Slow Türk
Radyo Seymen
Park FM
Akra FM
Kral FM
Joy Türk
Baba Radyo

Radyospor

Radyospor, Türkiye'nin ilk spor radyosu. Tüm yayın akışı, spor programları ve canlı yayın yayınları ile ilgilidir. Saran Holding'de Sadettin Saran tarafından kurulan Radyospor, futbolda egemen olmakla birlikte sporun her dalında haberler ve programlar yayınlıyor. Spor dünyasının ünlü isimleri Radyospor, dinleyicilere at yarışları yayınlıyor. 17 Ekim 2016 itibarıyla karasal yayın yapmaya başladı.

Programlar

Radyospor bir spor Radyo kanalı ve onlar çeşitli türde yayınlar dünyada oynanır. Bu kanaldaki ana yayın programı futbol, ​​basketbol vb. Canlı haber yayınlıyorlar ve farklı sporlarla ilgili puanlar yayınlıyorlardı.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal uydu yayınlarında bulunabilir: İstanbul: 107.2, Ankara: 97.7, İzmir: 91.5, Bursa: 94.0. Web sitesi HTTP: // www.radyospor.com ve Radyospor'u Android ve iOS'da dinlemenizi sağlayan bir çevrimiçi uygulama var.

 Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Radyospor FM, spor puanını yayınlamak için hem Android hem de IOS platformlarında kendi ismini kullanıyor ve dinleyiciler bu uygulamayı indirebiliyor ve spor izleyebiliyor ve puan alıyor.

Radyospor İnternet sitesi

Radyospor'un kendi web sitesi var. Bir spor web sitesidir ve ana yayın sportur. Üst kısımda, çeşitli spor adı seçenekleri var ve kullanıcıya, hangi spor haberlerini veya puanını görmek istediklerini seçmelerine izin verin. Ondan sonra, bir kaydırıcı var ve farklı spor ve haberlerin farklı bir resmini gösteriyor. Ortada küçük bir çetele ve birçok spor haberi var. alt kısmında çeşitli güncel spor haberlerinin bir listesi var.