Cem Radyo

Cem Radyo dinle
Benzer radyolar
Pal FM
Joy FM
Radyo Banko
Süper FM
Radyo Viva
Best FM
KoreanTurk
Show Radyo
Imbat FM
Yorumlar
Hakkında bilgi Cem Radyo
KategoriTurkish Music,Folk
Web sitesi
Facebookhttps://www.facebook.com/96.4CemRadyo
Twitterhttps://twitter.com/964cemradyo

Cem Radyo

Radyonun motosu “Sevginin, Kardeşliğin ve Dostluğun Sesi” olarak Wikipedia sayfasında ve radyonun resmi sitesinde yazmaktadır.

Genel merkezi İstanbul olan radyonun dinleyici kitlesini Alevi müzik dinleyicileri oluşturmaktadır. Radyo pek çok kanaldan yapmış olduğu yayınlarla istek parça almakta ve çalmaktadır.

Cem Radyo Programları

  • Seyif Defteri
  • Arzuhal
  • Türkü Bahçesi
  • Tarihte Bugün
  • Spor Saati
  • Cem Radyo Haber

Cem Radyo Nasıl Dinlenebilir?

İstanbul merkezli olan radyo sadece İstanbul içerisinde yayın yapmaktadır. Yayın frekansı 96.4 Mhz olan radyo tüm İstanbul içinden çok rahat bir şekilde dinlenebilmektedir. Radyo kendi resmi sitesi olan www.cemradyo.com adresinden de yayın yapmakta ve çok kaliteli bir şekilde dinlenebilmektedir.

Resmi internet sitesi üzerinden istek parça almakta ve yayın formatına uygun parçalar kabul edilerek programlar içerisinde çalınmaktadır. İnternet sitesinde radyonun tarihçesi, yayın akışı, programları ve iletişim bilgilerine çok rahat ulaşılabilmektedir.

Sosyal Medyada Cem Radyo

Facebook üzerinden 12 bin takipçisi olan Cem Radyo adresinden erişilebilmekte ve güncel radyo haberleri takip edilebilmektedir. 13 binden fazla beğenisi olan sayfa her geçen gün büyümektedir.

Twitter sosyal medya portalı üzerinden Cem Radyo  adresinden erişilebilen Cem Radyo’nun 2 bin takipçisi bulunmaktadır. Radyo yayınları hakkında bilgiler bulunan Twitter sayfası üzerinden ayrıca toplumsal mesajlar da verilmektedir.