Rock FM

Rock FM dinle
Benzer radyolar
Akra FM
Baba Radyo
Istanbul FM
Radyo Seymen
Radyo Fenomen
Joy FM
Kral FM
Power Türk
Park FM
Hakkında bilgi Rock FM
KategoriRock
Web sitesi
Twitterhttps://twitter.com/rockfmturkey

Rock FM

Rock müzik kültüründe büyüdü; bir müzik programcısı, bir yaşam tarzı ve yayıncı olarak çok çeşitli döküm. Rock FM 94.5, dünyanın en büyük arşivlerinden ve Pop Rock dedektif metalinden birine sahiptir. Rock FM, neler olduğunu düzenli olarak duymak istiyor.

Programı

Rock FM ağırlıklı olarak çalınır ve metal grubu şarkıyı yayınlıyor ve genç kuşaklarda popüler. Türkiye'de rock müzik istasyonlarından biri olan Rock FM, başta türkiyede olmak üzere rock bazlı bir yayın kanalıdır.

Yayın ve çevrimiçi dinleme

Kanal, İstanbul, Türkiye ve online streaming hizmetlerini barındıran 94.5 FM'de bulunabilir. Bu FM web adresi HTTP: // http://www.rockfm.com ve Android ve IOS'da dinleme gücü sağlayan çevrimiçi bir uygulama var.

Sosyal ağ

Power FM ağı Twitter, Facebook'ta bir aktör, 11k favori ve 11 takipçisi olan bir Facebook sayfası, Twitter'da 43.3k takipçileri ve YouTube'da 10k abonedir. Bu FM'nin sosyal medyada da popüler olduğu ve düzenlediği çeşitli program ve etkinlikleri yayınladığı anlamına geliyor.

Mobil uygulamalar

Modern bir dünyada, Rock FM, kullanıcıların yayın programlarını Android ve IOS platformlarındaki uygulamalarını kullanarak dinleyebilmelerini sağlayan kendi uygulamasına sahiptir.

Rock FM web sitesi

Rockfm kendi web sitesine sahiptir. mizanpaj rengi siyahtır ve çeşitli program resimlerinin ve DJ resimlerinin eklendiği bir arka plan bulunmaktadır. Sayfanın ortasında RockFM logosunu göreceksiniz ve kullanıcı yayın programlarını dinleyebilen bir oyuncu var.